Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arabamı satmaya karar verdim

çok teşekkür ederim abilerim, kardeşlerim:)

Yekta abi, araba siparişini verdim bile, 2 araç opsiyonlu şu an. Astra dizel siyah veya sunrooflu beyaz ikisinden biri olacak inşallah
Çok teşekkür ederim Murat kardeşim, senin de arabanın maşallahı var. Flexi olayına gelince o tip opsiyonlara hiç girmeyeceğim kardeşim. Standart Sport modeli fazlasıyla donanımlı, işte sadece bir renkte kararsızım, siyah yada beyaz olacak. Beyaz olursa sunrooflu almak zorunda kalacağım. Kırmızı gerçekten harika bir renk ama kullanmayı düşünmüyorum pek

çok teşekkür ederim Erkancım, hayırlısıyla alınca paylaşacağım:)

ikiniz içinde hayırlısı olsun kardeşlerim

her iki tarafada hayırlı olsun yabancıya gitmediğine bende sevindim çok emek verilmiş bir araç
Allah nazardan saklasın

ersoy abii hayırlı olsun çok sevindim duyunca yabancıya gitmemiş araç :) sanada hayırlı olsun ozanım şimdiden arabayı almaya giderken banada haber verin hatuna biraz daha ayar verelim gökhanla puhaha

Yabancıya gitmemesi gereken bi arabaydı zaten hayırlı olsun.....:eek:key:

ersoy abii hayırlı olsun çok sevindim duyunca yabancıya gitmemiş araç :) sanada hayırlı olsun ozanım şimdiden arabayı almaya giderken banada haber verin hatuna biraz daha ayar verelim gökhanla puhaha

ahahahahhaha :D:D aslında Gökhansız gitmek lazım sağı solu belli olmaz onun :D:D

Geri
Üst Alt