Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabama park halinde arkadan vurdular..

Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler,değişiklik olsun dedim arkaya ufak bir farkla Cupra tampon takılacak.

Teşekkürler Kıvanç..

hayırlı olsun abi ayıp olmazsa sorması o ufak fark ne kadar acaba :)

Geçmiş olsun abi Hoş bir durum olmamış ama aracın yeni yeni takılacak tampondada renk tonu farkı olmuyacak belki bu anlamda biraz için rahatlar cupra tampon işi güzel olmuş şimdiden hayırlı olsun abi
Ülkemizde Alkol alıpta hayla direksiyon basına gecen insan olarak tabir edemiyeceğimiz kişiler var malesef

gokhan abım lafı mı olur !!! bı sey yapmadım sadece sordum senden onay almadan cupra takın dedım :)

Çok geçmiş olsun,aynı olay 2004 senesinde benimde başıma gelmişti...Evimin önünde duran arabama gelip çarptıydı ,çok can sıkıcı bi durum ama Allah beterinden saklasın...

Geri
Üst Alt