Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Arabama park halinde arkadan vurdular..

Konu, 'Sigorta & Kasko' kısmında Lejyoner tarafından paylaşıldı.

1. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Araca park halinde gece yarısı arkadan vurmuşlar komşu görüp aracın plakasını verdi,sarhoş bir servis aracıymış yalpa yaparak gitmiş araç.Şu an çekici bekliyorum,polisi aradağımda bir kez daha polis olacak kişilerin kesinlikle belli görgü kuralı testlerinden geçmesi gerektiğine inandım maalesef.Tampon değişecek,stop değişecek sağlık olsun cana geleceğine mala gelsin.

2. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Gokhn abı cok gecmıs olsun ya Ne dedı polısler verdınızmı plakasını?

3. kenany

kenany SCW Üyesi

157
    15
    18
    geçmiş olsun : (

4. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Plakayı verdik polise, adama diyorum aracım hareket edemez tampon lastiğe değiyor "Ben napam gardeşim o zaman" (aynen tabir bu),tamam plakayı vereyim "biz nereden bilecez o arabanın vurduğunu" dediğinde dedim ben polis merkezinimi aradım,tiyatroyu mu.? "hı" dediğinde suratına kapadım,farklı bir yerden plakayı arattırıyorum şimdi.

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    çok geçmiş olsun Gökhan abi sıkma canını..haftasonuna kadar çıkar araban eksper gelirse bugün..
    alkol alan denyo çok memlekette..

6. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    çok geçmiş olsun

7. swotr

swotr Misafir

çok geçmiş olsun Gökhan, çok bişey yok kısa zamanda hallolur.. otoparka bırakmakta fayda var aracı.. sokakta yaşadıgım problemlerden sonra ben otoparka bırakmaya başlamıştım

8. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

459
    29
    28
    çok geçmiş olsun .

9. RED SHARK

RED SHARK SCW Üyesi

1.869
    59
    48
    Abim çok geçmiş olsun nazara geldi herhalde vicdansız herif ya

10. leeveent

leeveent SCW Üyesi

1.117
    208
    63
    abi çok geçmiş olsun.. bunu yapanlara söylenecek çok söz var aslında ama burda olmaz yanyana gelince söylerim.... biz gözümüzden sakınıyoruz adamlar gelip vurup gidiyolar... polislerde ayrı bir alemdeler zaten... nerden bilecekmiş onun vurduğunu işten kaytarmak için binbir takla atıyo adi herifler.....

Sayfayı Paylaş