Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aralarında en güzel 1. olan bunların 1.4 dzeli varmı yoksa hepsi 1.6 tdci mı

fiesta s lerde 1.6 tdci 90 hp o kasada gerçekten bayğı bi keyifli motor bide yazılımla bayağı bi keyifli olur yenmez ayrıca donanım olarak st ler le aynı ayrıca motorun sağlamlığını da hepimşz biliyoruz

Gazlamaya gerek yok yahu 4-5 ay ayağımı yerden kessin sorunsuz bir şekilde yeter bana fakat pejo vede citroenlere karşıyım :D

fiesta s lerde 1.6 tdci 90 hp o kasada gerçekten bayğı bi keyifli motor bide yazılımla bayağı bi keyifli olur yenmez ayrıca donanım olarak st ler le aynı ayrıca motorun sağlamlığını da hepimşz biliyoruz

3-4 kere kullanmışlığım var bu makineleri koltuğuna oturunca bitiyor olay zaten ama beni aşar şimdilik :)

ozaman 1.4 tdci dan daha iyi çünkü 1.4 ler uzamıyo tıkanıo bir yerde ama korayın dediği gibi 20 yi bayağı aştı :D

ya kanka sıkı pazarlık yap adamlarla sonrada kredi birazcık fazla çek fiesta s ler aynı st ler gibi keyifli donanımı yol tutuşu koltukları vs normal fiestadan bayağı farklı
Bu aldığım arabaya sonra ilerde ailem binicek ben sıfır alıcam birazda onu göz onünde bulunduralım kanka ;) yoksa karı koca bu s le uçarlar :D:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt