Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araba arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 daha çıksan harun da arabayı satıyor..85 binde 130 pd

Koray bu ne hız yauu :S

Emlakçılığı bırakıp galerici açıcam yakında kanka :D
valla o PD130 alınır....

4 daha çıksan harun da arabayı satıyor..85 binde 130 pd

Abiler 20.000 tl 86 binde gri Ford fiesta 1.4 tdi comford abs+klima aldım demek isterim kaporası verildi yarın krediye başvurucam hayırlısıyla inş :)

EDİT: Sadece 3 parça lokal boya var expertiz raporlu ..

Abiler 20.000 tl 86 binde gri Ford fiesta 1.4 tdi comford abs+klima aldım demek isterim kaporası verildi yarın krediye başvurucam hayırlısıyla inş :)

hayırlı olsun koraycım adam iyice fordcu oldu yahu :) yanlız sen yinede yarın krediyi önce fazla çekmeye çalış bak hala daha geç değil s alabilirsin

hayırlı olsun koraycım adam iyice fordcu oldu yahu :) yanlız sen yinede yarın krediyi önce fazla çekmeye çalış bak hala daha geç değil s alabilirsin

Koluma boşuna ''feel the difference'' yazdırmadım furkan'M :) Yarın ki işim benım ben adama 95 spring verdim onu 5bin den sayıyor üstünede ben kredi çekicem işte ama S'i dediğim gibi aile istemiyor yavru yoksa 40 kere almıştım :) ama bu alıcağım arabada çok temiz 2.sahibinden kazası değişeni ollmayan çiçek gibi araba :) hatta ibizadan dilim yandıktan sonra bu fiesta için sloganımı buldum '' 20 tl ye 1 hafta'' :D

abiler 20.000 tl 86 binde gri Ford fiesta 1.4 tdi comford abs+klima aldım demek isterim kaporası verildi yarın krediye başvurucam hayırlısıyla inş :)

hayırlısı olsun güle güle kullanman dileği ile

Hayırlı olsun, kaç model? ford konusunda yardım lazım olursa ben buradayım :D

Son 20 milyara kadar benzinli,LPGli,dizel 2004 model üstü 100bin km yi geçmemiş temiz bir araç arıyorum arkadaşlar..
SEAT CORDOBA 1.4 16V STELLA GP 75HP 2004 benzinli 16,500tl 89,000km'de
isterseniz biraz fiyatta çıkabilirseniz;
citreon c3 2009 dizel 22,500tl. 53,000km'de

konu aylar once açılmış koray araçtı almış bile:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt