Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

APP Plaka Toplu Alım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
aero kite kare plaka cuk oluyo :)

beyler bu işi kim org.ediyor neren çıktı bu çift mühürlü app işi ..biri bana açıklarmı?

yav bu sımdı koydugunuz foto bıraz kotu ya o vp plaka gibi olmayacakmı kafam karıştı iyiçe :S kare olsun ya degiştirdim şimdi fikrimi gordum bı kac tane fotograf :D

beyler bu işi kim org.ediyor neren çıktı bu çift mühürlü app işi ..biri bana açıklarmı?

cezmi abi muratcanla almayı düşünüyoduk konu açtık kıwanc abi nin tanıdığı varmış okeyledik almak isteyen varsa toplu alırız dedik

ya ilk koydugu plaka fotosu daha güzeldı bunlar standartlardan bıraz daha kalın o kadar bence anlamsız yani ılk koydugu fotodakı gıbı yaptırma şansı yokmu acaba kıvanc abinin

Cezmi abi ben ve Kıvanç abi düzenliyoruz

cezmi abi muratcanla almayı düşünüyoduk konu açtık kıwanc abi nin tanıdığı varmış okeyledik almak isteyen varsa toplu alırız dedik

bunu yüzyüze konuşalım veya başka bir yol bulun..site içinde para toplamak bana ters.tek mühür app neredeyse bedava(20,30tl)o da bildiğim kadarı ile istanbulda yok ankarada..tabii bunlar benim bildiklerim.

bunu yüzyüze konuşalım veya başka bir yol bulun..site içinde para toplamak bana ters.tek mühür app neredeyse bedava(20,30tl)o da bildiğim kadarı ile istanbulda yok ankarada..tabii bunlar benim bildiklerim.

anladaım cezmi abi yüz yüze daha iyi olur. tek mühür sorun çıkartır diolar yoksa öle alıcaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt