Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

APP Plaka Toplu Alım !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abi bana bi hesap numarası verseniz ben buluşmaya katılamıyorum işim oldugu için

hmm anladım mühür içinde fiyatın ozaman normal :D muratım benm plakayı ilk sıraya yaz knk

bu arada app nın neden yasak oldugu hakkında ufak bır bılgı !!!! plaka okuma cameraları app de sorun yasıyormus !!! otomasyoncu bır arkadasım soyledı

Eski plakamı havalimanındaki otopark kameraları ancak app olunca okuyabildi dersem bu uydurma olabilir diyebilirim:)

ben bu konuya biraz yabancıyım beni aydınlatırsanız sevinirim. şimdi biz app plakayı taktıktan sonra polis çevirirse mühür olduğu için hiç bi sorun olmucak mı.

ben bu konuya biraz yabancıyım beni aydınlatırsanız sevinirim. şimdi biz app plakayı taktıktan sonra polis çevirirse mühür olduğu için hiç bi sorun olmucak mı.

aynn öle sorun olmıcak inş olursada başlarım polise mühür yaptırmışım nereye ceza kesiomuş

o zaman beni de yazın arkadaşlar listeye 34 YL 5178 (2düz-beyaz)
iletişim için ne yapmam gerekio bilmiorm organizatör arkadaş mesaj çekerse sevinirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt