Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

APP Plaka ile ilgili

Konu, 'Araç Muayene & Motorlu Taşıtlar (MTV)' kısmında Emre34 tarafından paylaşıldı.

1. Emre34

Emre34 SCW Üyesi

47
    4
    8
    Arkadaslar demin internette bir seye rastladim dogrulur payi nedir danisayim size dedim:

Burada yazan seyler dogru mudur yani? :)

2. RD38

RD38 SCW Üyesi

1.067
    384
    83
    ben aralık 2011 de plaka değişikliği neticesinde aldığım plakada mühür var yalnız.

3. HARUN

HARUN SCW Üyesi

107
    43
    28
    eskiden çift mühürdü artık tek mühür oluyor..

4. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    Tek muhur olayi dogru. Yalniz yonetmelige uygundur olayi yanlis. App diye tabir edilen plakalarin hepsi yonetmelige aykiridir. İster muhurlu olsun ister muhursuz, ister besiktas baski app ister italyan. Hepsi yonetmelige aykiridir. Muhur olmasi polisin plakaya laf soylemesini azaltir. Ama polis cok yazacagi var ise yazabilir. Yonetmelige gore plakalardaki harfleri herbirinin genisligi 36mm olmalidir. Bu app plakalarda 45mm civarindadir. Kendimde app plaka kullaniyorum. Ayrica ornegin plakanizda siyah cerceve yoksa da kanuna aykiridir. Ama bunlara laf soyleyen polise denk gelmek cok zordur. Ama %0,1 de olsa bu ihtimal var.

eneSene ve zender bunu beğendi.
  5. zender

zender SCW Üyesi

215
    56
    28
    ilk defa sana istemerekte olsa katılıyorum genç :D

6. 18891945

18891945 SCW Üyesi

784
    122
    43
    "yasaldır,tüvdeki yönetmeliğe uygundur" cümlesi ve "muayeneden hafif kusur olarak geçmektedir" cümlesi yanyana konulduğunda ne kadar saçma oluyor..

mrtsnr ve eneSene bunu beğendi.
  7. mrtsnr

mrtsnr SCW Üyesi

2.558
    500
    113
    ben bunu kendi adıma başarı sayarım :D :p

8. casanova9098

casanova9098 SCW Üyesi

71
    8
    8
    Ben muayeneye ön plaka camda be arka ön app girdim hafif kusur yazarak geçiyorsunuz app ile

9. by_cagdas

by_cagdas SCW Üyesi

92
    59
    18
    3 yıldır App plaka kullanıyorum çokta çevirmeye girdim bir sıkıntı yaşamadım şuan sıfır araç alanların %90 App plaka taktırıyor Cemiyet plaka bir ay sonra boyası atıyor ve görüntü berbat parmakla boyanan plakadan ne hayır gelir zaten

Sayfayı Paylaş