Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

APP plaka hakkında yardım

Konu, 'Sohbet' kısmında 37fbli tarafından paylaşıldı.

1. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.

arakadaşlar aracıma app plaka yaptırmak istiyorum ama rakam ve harfler kesik felan olmıcak sade birbirine yakın olan dan mühür olayı nasıl oluyo tavsiyeleriniz nelerdir...

2. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    benimki yazılaf filan normal ve çift mühürlü

3. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    ben düz olanından düşünüyorum ibrahim abi snnki biraz köşeli sanki imzada öle görünüyor peki mühürü senmi yapırdın yoksa aldığın yermi.

4. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    trafik mührünü anlaştıgım muameleci yaptırdı şoförler odası mührünü ben hallettim

5. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    anladım bende düşünüyorum yaptırıcam ama burda nereye yaptırsam yaptıran veya tavsiye eden biri vardır :D bekliyim bakim

6. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    bekle kanka Çağlar abiyle konuşcaz ayarlicak tek mühür plaka.. benm eski kalın harfliler mühürsüzdü 4-5 çevirmeyi geçtim bakmadılar bile :)

7. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    knk kaç ay oldu :D o değilde barış abinin plakadan istiyorum ben.çift mühür nie olmuyo

8. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    Aynen bende app yaptırmayı düşünüyorum ama mühür meselesinide atlamaman gerekiyor çünkü çok geziyorum.

xx

9. 37fbli

37fbli SCW Üyesi

3.270
    28
    48
    bende çok geziorum ama hiç polise rastlamadım sadece 3 kere arkamdan siren sesleri sağa çek die çevirdiler okadar :D güzel bir yer bulup mühürlü bir şekilde toplu yaptırbiliriz

10. mrtcntkn

mrtcntkn SCW Üyesi

1.653
    323
    83
    tamam bende o fontta isticem zaten kankaa :D seni gidi dep dep CMG

Sayfayı Paylaş