Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

APP plaka hakkında yardım

tamam kanka yay olayınada girsek mi çelişkilerdeyimde neyse..artık sıkıldım arabanın böyle durmasına..ben yatıym artık yarın dersler ellerimden öper

yay olayınada girerizde arka basmadığı için taktıktan sonra pişman olmak istemiorum tutupta 5 lik takmak istemiorum bakalım artık

Merhabalar app plaka +1 oldu

beni de listeye ekleyinnnn :d

80 100 e zor ama öle yaptırrsanız bende varım o resmde 6 sersnn yazı sitilinden 34 BZZ 82

Eğer toplu yaptırılıcaksa bende dahil olmak isterim, pek bu konularda bilgim yoktur. Çevirmelerde bir sorunla karşılaşmamak adına hep vazgeçtim ama çift mühür olunca bir sorun olmuyo sanırım?

Aslında mühüre gerek yok :) Ben eski Accent'tede öne Nova yaptırmıştım polis çevirdiğindede eski plakayı gösterioduk :) Yani sadece eski plakayı bagajınızda taşımanız lazım ama tabi yinede tercih size kalmış :)

aradım fakat telefonu kapalıydı..ben fiyat çektiriyim bi pazarlığa oturuym tamam derse liste çıkartırız arkadaşlar ..en azından 10 kişi çıkar diye düşünüyorum :)

Geri
Üst Alt