Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankarada Trafikte Görülen SCW Dostları

olabilirde onu göreli baya oluyo kardeşim yaa :D

efe seni gördüm de yetişemedim arkandan 200 le geldiğim halde :) folyo çektin kaç hp verdi :) brembolarla fln bi 100 vermiştir :)

efe seni gördüm de yetişemedim arkandan 200 le geldiğim halde :) folyo çektin kaç hp verdi :) brembolarla fln bi 100 vermiştir :)

tavan +8 aynalar +3 kaput +4 verdi brembolar +5 verdi memnunum şu an performansda baya hissedilir bi değişiklik oldu :D :D ama nerde yetişemedin onu çözemedim ostimden çıkana kadar zaten 50-60 çevreyoluna kadarda 120-130 gittim :D

tüp fullmüş ondandır:D

dun bende çayyolunda gördüm pisliği arabası güzel olmuşta -5..

yok ya tüp 0dı :D benzindeydim ondan yetişememiştir :cool: :D ayrıca teşekkür ederim beğenmene sevindim sadece bana değil herkese güzel göründüğünü bilmek hoş bişey :)

siteye üyemi değilmi bilmiyorum ama dün saat 9da park caddesinde 06 FR 846 plaka gri bi leon fr görüldü :)

bugün 130 km yol yaptım kmseyi görmedm bi dikmende lon plakalı siyah bodykitli leon gördüm.

saat 19:00 sularında çukurambarda MRA görülüp selamlaşılmıştır tamam:p:D

son zamanlarda dikkat ettim seat marka aracı olan bi çok insan trafikte yada arabamın içindeyken beni görünce gözümün içine bakıyo bende onların gözünün içine bakıyorum ama ne arabası tanıdık nede yüzü tanıdık geliyo acaba SCW nin gizli hayranlarımı var :D :D

Geri
Üst Alt