Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankarada Trafikte Görülen SCW Dostları

ankarada kimse kimseyi görmüyormu artık :)

dün sabah 06 AV plaka gri leon gördüm plakanın devamını göremedim istanbul yoluna döndü :) arka camda SCW stickerı vardı ama kim bilemiyorum :D

mk4 sport siyah MHK 95 emekte görülmüştür..
4-5 gun oncede çayolunda gri tdi sport gördüm chipliydi ufak bi atısma oldu aramızda ama kimse geçemedi:D fa 905 miydi neydi

bi tane 1.9 tdi siyah ibiza dolanıyo ümitköyde plakasını göremedim hep bi yerde otururken görüyorum arabayı :D

1tane var zaten oda mhk plaka işte 1.4sport galiba o.Ayberkin cupracı arkı deilse dedigin

Baska bir foruma uyeymis o 34 plaka :)

1.4 olduğunu sanmıyorum murat yapıştırıyodu çünkü :D

okadar gormedim ben olabilir

---------- Post added at 00:07 ---------- Previous post was at 00:06 ----------

ALB plakayı diyosan cupra bodykit ultragerra jant falan var yuvarlak egsos var bizim okulda o 1.4

dedim ya hep bi yerde otururken gördüm trafikte görmedim diye

dün sabah 06 AV plaka gri leon gördüm plakanın devamını göremedim istanbul yoluna döndü :) arka camda SCW stickerı vardı ama kim bilemiyorum :D

eger yapılı degılse benım okuldan arkadasımdır ben verdım stıckerı ona baska yerlerındede kucuk sıtıker var benımkısı gıbı:D

Geri
Üst Alt