Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Android auto.

Ben yükledim ve deneme yaptım çalışmıyor araç multimedya kısmında full link kısmına girince kullanımı için servise giderek kod temin edin yazıyor
Uygulama telefonda çalışıyor ama hiç sıkıntısız olarak sadece araç ekranına gelmiyor

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi senin full link aktif değil anladığım kadarıyla. Satın alman gerekiyor.
Satın aldıktan sonra bir önemi yok ki zaten normal olarak programsız bağlantı sağlıyor ben o 600tl yi verme taraftarı değilim
Bu hafta sonu yurtdışından kuzenim gelecek ona söyleyeceğim yurtdışından kodu açtıra biliriz mi diye uzak bağlantı ile yurtdışı servise bağlanıp

Satın aldıktan sonra bir önemi yok ki zaten normal olarak programsız bağlantı sağlıyor ben o 600tl yi verme taraftarı değilim
Bu hafta sonu yurtdışından kuzenim gelecek ona söyleyeceğim yurtdışından kodu açtıra biliriz mi diye uzak bağlantı ile yurtdışı servise bağlanıp

Bluetooth üzerinden spotify, çağrı vb. kullanabilirsin ama android auto yada apple car çalışmaz sende.
Aktivasyon kodunun parça numarası 5F0054830 olarak geçiyor. Aktivasyonu yaptırdıktan sonra ancak kullanabilirsin.

Geri
Üst Alt