Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Android auto.

seatseko

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Benim araçta full link var ve belki kullanmayı çözemeyenler vardır diye bu konuyu açtım. Normalde ülkemizde Android auto programı google play store da sunulmuyor. Mirror link ise belirli telefon modellerinı destekliyor(sony gb.)
Ben de ilk zamanlar araştırarak Android auto uygulamasını kullanmaya başladım.
Öncelikle
Android Auto - Maps, Media, Messaging & Voice APKs - APKMirror
Buradan en son sürümün işlemcimize uygun olanını İndiriyoruz.(mesela benim lg g4 ve arm64 olanı indiriyorum). Sonra telefona kuruyoruz. Telefonun dışardan uygulama yüklenmesine izin veren ayarını açmak gerekiyor.
Sonra telefonu kaliteli bir kablo ile (mümkünse orjinal kablosu) aracın usb girişine bağlıyoruz. Aracın ekranından full link menüsünü seçiyoruz. Telefonda Tüm izinleri tamam diyerek veriyoruz. Sonra aracın ekranından kontrole başlayabiliriz.
Apple telefonlar daha kolay. O direk geliyor.
Ara ara güncelleme oluyor, eğer uygulama açılmazsa veya hata verirse mutlaka yukarıdaki siteden yeni versiyonu indirip kuruyoruz ve devam ediyoruz.
Size Android auto uygulaması kullanabileceğiniz müzik, harita vs programlar öneriyor. Maze diye harita uygulaması var mesela gayet güzel.
Şimdiden kolay gelsin. Umarım işinize yarar.
8d3c4a9307db60ffb01f6510ad6a7a98.jpg

c29a9aefeb90613065a3d93cde3ce5b1.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba, app store da android auto isimli bir program yok. App store da adı farklı mı acaba?

Merhaba arkadaşlar. Benim araçta full link var ve belki kullanmayı çözemeyenler vardır diye bu konuyu açtım. Normalde ülkemizde Android auto programı google play store da sunulmuyor. Mirror link ise belirli telefon modellerinı destekliyor(sony gb.)
Ben de ilk zamanlar araştırarak Android auto uygulamasını kullanmaya başladım.
Öncelikle
Android Auto - Maps, Media, Messaging & Voice APKs - APKMirror
Buradan en son sürümün işlemcimize uygun olanını İndiriyoruz.(mesela benim lg g4 ve arm64 olanı indiriyorum). Sonra telefona kuruyoruz. Telefonun dışardan uygulama yüklenmesine izin veren ayarını açmak gerekiyor.
Sonra telefonu kaliteli bir kablo ile (mümkünse orjinal kablosu) aracın usb girişine bağlıyoruz. Aracın ekranından full link menüsünü seçiyoruz. Telefonda Tüm izinleri tamam diyerek veriyoruz. Sonra aracın ekranından kontrole başlayabiliriz.
Apple telefonlar daha kolay. O direk geliyor.
Ara ara güncelleme oluyor, eğer uygulama açılmazsa veya hata verirse mutlaka yukarıdaki siteden yeni versiyonu indirip kuruyoruz ve devam ediyoruz.
Size Android auto uygulaması kullanabileceğiniz müzik, harita vs programlar öneriyor. Maze diye harita uygulaması var mesela gayet güzel.
Şimdiden kolay gelsin. Umarım işinize yarar.
8d3c4a9307db60ffb01f6510ad6a7a98.jpg

c29a9aefeb90613065a3d93cde3ce5b1.jpg

Açıklama için teşekkürler...

hafıza kartı ve usb den video oynatmak için mib 2 denilen üniteden alman gerek onada 1.000 euro istiyorlar. onun dışında sony xperia serisi telefon alırsan youtube gibi sitelerden izleyebilirsin

Müzik dinlemek, telefon rehberi, harita uygulaması ;bunları kullanabiliyoruz. Ana ekranda da hava durumu, son aranan kişi,gitmek istenen yer ve çalan şarkıyı görebilirsiniz ve değiştirebilirsin.
Bunlar dışında video izleme, youtube uygulaması vs şu an yok. Olmaz mı olur. Ama google 'ın bununla ilgili güncellemesi gerekiyor.
Eğer Android tipi bir ekran istiyorsan arayüzü değiştiren ve maliyeti 1500-2000₺ olan aparatı taktırmalısın.

Geri
Üst Alt