Anahtarlik | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Anahtarlik

bahtitopal

Kayıtlı Üye
Aldığım bayiide uyduruk bir kap verdiler onu paylaşmak istedim sizinle fr olanı vardı ama 95 liramiydi 99.5 muydu neydi plastik yapstiricili birşey adi yani çok fazla geldi fiyati.bende anahtarlık yaptırdım eşimin ve benim adım olan gayet güzel oldu diye düşünüyorum.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

levent34

Kayıtlı Üye
çok güzel olmuş hocam nerede ne kadara yaptırdın acaba bende düşünüyorum yaptırmayı.

bahtitopal

Kayıtlı Üye
Alışveriş sitesi ismi paylasabiliyoruz mu bilmiyorum ama hb diyeyim anlarsiniz orada.22 yada 25 ti tam hatırlamıyorum anahtarin kilifini aracı aldigim bayii verdi hediyeymis güya

bahtitopal

Kayıtlı Üye
Çok güzelmiş herhalde bana fazla indirim uyguladılar ondan sadece o kabı verdiler :) birde bayii yeni açılmıştı ondan olabilir hiçbirşey yoktu.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Bence şanslısınız bazı bayiler onu bile vermiyor ayrıca o koruyucu kılıf çok işe yarıyor ben 3-4 senedir kullanıyorum

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bahtitopal

Kayıtlı Üye
Bence şanslısınız bazı bayiler onu bile vermiyor ayrıca o koruyucu kılıf çok işe yarıyor ben 3-4 senedir kullanıyorum

Sevindim buna o zaman.çinden bu anahtarın altındaki metal parçadan siparişte verdim ama ne zaman gelir bilmiyorum.biraz daha düzgün görünecektir o zaman

memet_one

VİP Üye
Administrator
Sevindim buna o zaman.çinden bu anahtarın altındaki metal parçadan siparişte verdim ama ne zaman gelir bilmiyorum.biraz daha düzgün görünecektir o zaman

Bende almak üzereydim ama ses yapıyor dediler bende vaz geçtim umarım ses yapmaz