Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtarlik

bahtitopal

Kayıtlı Üye
Aldığım bayiide uyduruk bir kap verdiler onu paylaşmak istedim sizinle fr olanı vardı ama 95 liramiydi 99.5 muydu neydi plastik yapstiricili birşey adi yani çok fazla geldi fiyati.bende anahtarlık yaptırdım eşimin ve benim adım olan gayet güzel oldu diye düşünüyorum.
3ea469d32641bb8da198cbb94b9acf77.jpg
5300b8a33ef7ab0df28f977534616ae8.jpg
817695e497e3143a33c35e0727119c2e.jpg
310f51964dc14be1a347ee0eb18772a7.jpg

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok güzel olmuş hocam nerede ne kadara yaptırdın acaba bende düşünüyorum yaptırmayı.

Alışveriş sitesi ismi paylasabiliyoruz mu bilmiyorum ama hb diyeyim anlarsiniz orada.22 yada 25 ti tam hatırlamıyorum anahtarin kilifini aracı aldigim bayii verdi hediyeymis güya

Çok güzelmiş herhalde bana fazla indirim uyguladılar ondan sadece o kabı verdiler :) birde bayii yeni açılmıştı ondan olabilir hiçbirşey yoktu.

Bence şanslısınız bazı bayiler onu bile vermiyor ayrıca o koruyucu kılıf çok işe yarıyor ben 3-4 senedir kullanıyorum

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence şanslısınız bazı bayiler onu bile vermiyor ayrıca o koruyucu kılıf çok işe yarıyor ben 3-4 senedir kullanıyorum

Sevindim buna o zaman.çinden bu anahtarın altındaki metal parçadan siparişte verdim ama ne zaman gelir bilmiyorum.biraz daha düzgün görünecektir o zaman

Sevindim buna o zaman.çinden bu anahtarın altındaki metal parçadan siparişte verdim ama ne zaman gelir bilmiyorum.biraz daha düzgün görünecektir o zaman

Bende almak üzereydim ama ses yapıyor dediler bende vaz geçtim umarım ses yapmaz

Geri
Üst Alt