Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtarlık gonderım bılgılerı

Yavuz selim mahlesi istanbul cad no:67 (öz ford) ESENLER\İSTANBUL
samet serbest
34 yk 3495
0533 965 33 80

Kardes bugunde gelmedı bnım leon anahtarlıgı nası yapcaz en once bn sıparıs verdım hala gondermedın bı ılgılenırsen sevınırım 15 gun oldu adres bılgılerım var

Arkdaslar sakin olalim vardir bi sıkıntı cozulur ben aldim anahtarligimi kargo bazen sıkıntı yasatabilir

Kardes bugunde gelmedı bnım leon anahtarlıgı nası yapcaz en once bn sıparıs verdım hala gondermedın bı ılgılenırsen sevınırım 15 gun oldu adres bılgılerım var

kardeş ben çikan ürünleri adresi alir almaz kargoya veriyorum. bu sabah aradilar arastan paket gönderilmemiş adres karti düştüğünden tekrar adresin yazip pakete gönderime koydular.
benlik bi durum yok ama gecikme için özür dilerim.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

• Soylenen ıban a parayı yaptırdım 07 sh 531 saygıkar
  • Hesap ısmı Bünyamin Kaya çıkacak muhtemelen

• Serkan gülsoy
    Yenı mahalle zumrut sok No 27/3 kütahya/tavşanlı
    • Leon 07 sh 531
      @atay78 kardeşim bu arkadaş ücretini göndermiş listeye eklermisin @enginerdi

kargoyu gönderdim

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Dagıtımda bi sorun var benımkıde kargoya verilmis ama ortalıkta yok :)

adresinizi tekrardan şube çalişanlarina verdim araştiricaklar hocam eger bi problem olursa tekrar yapip göndericem

iyi günler. işler dolayisiyla giremiyorum foruma. acaba şimdi parayı yatırıp adres versem bidahaki listeye ekleyebilir misiniz?

@enginerdi

Plaka:WhiteDemond

İspanyol bir arkadaşım için yurtdışına gönderim yapabilirmisin ücretini ben ödeyecegim
Adresi burası;
Franci**** Torrente Sanchez.C / Cristobal Colon No 50 2. 3..Sant Boi de Llobregat. (Barcelona).Zip. 08830. (İspanya).

Yurtdışına gönderemem dersen benim adresime yollayabilirsin..
Aytekin Kotil Cd. Özpolat Sit. Açelya Blk. No:18/3 19 Mayıs - 34360 Şişli / İSTANBUL - TÜRKİYE 0532 627 97 14

07cgc30 seat ibiza

fevzi çakmak mah.17.sok.no:7 bağcılar/istanbul

black&black ps3 cafe diye not düşerseniz sevinirim

bende parayı yatırdım adresınıze ama urun elıme gecmedı
07 sh 531 leon
uzun carsı no 35
kutahya \ taavşanlı

SÜLEYMAN SÜLEYMANOĞLU 05334188065
leon anahtarlık
34 BG 6890
İNEBEY MAH. VALİDE CAMİİ SOK. SÜLEYMANOĞLU İŞ HANI NO:1/1
AKSARAY-FATİH/İSTANBUL