Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtarlık gonderım bılgılerı

çok uzadı anahtarlık almaktan vageçtim ismimi silebilirmisiniz

Kardeş yanlış anlama bı benımkının mı dustu herkes aynı konudan mağdur bı ılgılen artık olmyosada zorlama sole uyelerımıze olmyo dıye alanlar almıs olabılırler mesele guvenırsızlık degıl ınsanlar merak edıyolar

Arkadaşlar biraz sakin ve sabırlı olalım..Arkadaşın gözünden kaçmış olabilir,sonucta ince ve sabır gerektiren bir işlem yapıyor..

Arkadaşlar düğün sebebiyle hafta sonu şehir dışındaydim. eksiklik aksaklik oldu olmadi değil ama çikan ürünleri aldiğim adreslere gönderdim. en son 6 paket gönderdim cumartesi günü. tek çalişanim kendi işlerim haricinde ekstradan yapmaya çaliştiğim bi işti bu gecikmeler için herkezden özür dilerim.

elimde kalan ürünler

leon : esra
leon : belinay
ıbıza : 05EH312
LEON : 06FCP90
LEON : 41F4198
LEON : EMRAH
IBIZA : 07 CGC30
LEON : 16K6884
LEON : 34ZZ5854 bu listede ürünü olan arkadaşlar plaka ve adres bilgisini lütfen buradan yazarlarsa kısa zamanda dönüş yapabilirim.

Kardeş yanlış anlama bı benımkının mı dustu herkes aynı konudan mağdur bı ılgılen artık olmyosada zorlama sole uyelerımıze olmyo dıye alanlar almıs olabılırler mesele guvenırsızlık degıl ınsanlar merak edıyolar

dostum kargonun suçu özel mesajlada belirttim ürünün cumartesi kargolandi tekrardan şubede bekletmişler benim kontrolüm dışında. zaten bu partiden sonra devami olmucak

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

çok uzadı anahtarlık almaktan vageçtim ismimi silebilirmisiniz

ürününüz hazir oldugu halde listede hazir ürünleri belirttim adres bilgilerinizi yazmak zor mu geldi hocam. ürünü hurdaya attim iptal ettim rahat olabilirsiniz.

urunu yapan arkadasada bıraz saygı duyarsanız cok guzel olur arkadas sıze ozel bır anahtarlık yapıyor ve bazı aksaklıklar yasamıs tek basına yaptgı ıcın bunlar olabılıcek durumlar aynı durum benımde basıma gelmıstı boyle tektek urun satmanın kargolamanın ne kadar zor oldugunu keske bır bılseydınız [MENTION=25698]enginerdi[/MENTION] sen elınde kalan urunlerı gnderılmeyen arkadaslara gnder devamını zaten kapattım emeklerın ıcın hersey ıcın cok tesekkurler :)

ürününüz hazir oldugu halde listede hazir ürünleri belirttim adres bilgilerinizi yazmak zor mu geldi hocam. ürünü hurdaya attim iptal ettim rahat olabilirsiniz.[/QUOTE]

benım ismim yazmadıgı için ürünün hazır olmadıgını dusunup ondan dolayı yazdım ısmım olsa adresımı yazardım ama göremedim

Anahtarlık geldı elıne sağlık gec oldu guzel oldu;)

Geri
Üst Alt