Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Amortisör için yardım

Konu, 'Cordoba' kısmında babay22 tarafından paylaşıldı.

1. babay22

babay22 SCW Üyesi

45
    0
    6
    Arkadaşlar kusura bakmayın tekrardan rahatsız ediyorum sizi . aracımın amorisörlerini değiştirmek istiyorum. yumuşak amortisör istiyorum.içeri fazla ses almasını istemiyorum.bununla birlikte yayları da değştirmem gerekir mi? şimdiki amortisörler küt diye vuruyor. ne önerirsiniz ve serviste takılanlar nasıl ?

2. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    amortisörlerinde patlak falan yok dimi öyle küt diye vurmazçünki

3. babay22

babay22 SCW Üyesi

45
    0
    6
    Valla tam emin değilim.Geçen hafta salıncak burçlarını, rot başını,fren balata ve disklerini değiştirdim bakımla birlikte ama umduğum randımanı alamadım.böyle çukurlara girdiğimde torpido yerinden fırlayacak gibi oluyor.bozuk yollarda her yer zangırdıyor :(

4. KAPTAN

KAPTAN FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

9.428
    1.443
    113
    sen kontrol ettir patlaksa küt küt vurur ama değilsede yumuşak olanı var değiştirirsin servise sor bir

5. babay22

babay22 SCW Üyesi

45
    0
    6
    patlak olsa da olmasa da değiştireceğim.çünkü keyif vermiyor.servis bulunduğum şehirde olmadığı için gösteremiyorum.bu sebeple de marka ve bilgi edineyim dedim

6. suhad

suhad SCW Üyesi

290
    5
    18
    Aslında buralarda olsanızda bir kontrol edebilsek keşke. Alt tapla travez burçlarıda çabuk bozulur bu kasaların ve 3 kollu yenisini takmak gerekebilir.

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    bence zaten bi sorun var öyle vurma yapması normal değil..

8. babay22

babay22 SCW Üyesi

45
    0
    6
    Gösteriyorum ustalara bişey yok diyorlar.tıkırtı da var vurma da var.kasislerden atlarken de sağ ön taraftan böyle yay esneme sesi geliyor anlamadım gitti valla

9. suhad

suhad SCW Üyesi

290
    5
    18
    Araba yumuşak ve beşik gibi sallanıyorsa, zaten amortisörler çokdan size elveda demiştir. Bunların yanı sıra yukarda dediğim durumda söz konusu.

10. babay22

babay22 SCW Üyesi

45
    0
    6
    Tam tersi çok sert.içim acıyo her seferinde küt diye vuruyor.

Sayfayı Paylaş