Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amortisör için yardım

eskiden geliyodu ama rot başını değiştiirnce kalmadı

Serbay o küt sesi normal hiç kurcalama tabla burcunu değiştirdiysen frene bastıgında tak diye gelen ses kesilmiştir onun dışında gerisini elleme ama tabla burcunun 2,3,4 kollu olanları var 2 kollu olanları en yumusagı 3 ve 4 daha sert...

tabla burcu değiştirmedim.kısacası çeşitli sesler geliyor ve nedenini çözmüş değilim.özellikle sağ ön.

dediğin sesi biliyorum sanki biryer kopacakmış gibi küüüt diye bir ses geliyor ve bu normal çünkü amortisörler sert bunun zararları böyle sesler olması ama virajlarda herkes yavaşlarken sen hızlandıgında verdiği keyiften sonra sesleri duymuyorsun bir süre sonra

evet işte çok sert.virajlarda çok güzel tamam da şehiriçi malum çukurdan geçilmiyo.birinden kaçarkan diğerine giriyoruz.

Kesinlikle haklısın, 60 yanak lastiğe terfi edebilirsin ( 195/60), amartisörlerle ilgili bir bilgi edinirsen paylaşabilirsen sevinirim.

Kesinlikle haklısın, 60 yanak lastiğe terfi edebilirsin ( 195/60), amartisörlerle ilgili bir bilgi edinirsen paylaşabilirsen sevinirim.

195 / 60 / 15 lastik ölçüsü fabrika verilerinden yola çıkar isek lastik değişim ölçüsü için uygun değer değildir. %3,1 değişiöm yüzdesi değer farkı yapar.

Amortisör takozları sertleşmiş olabilir.

Geri
Üst Alt