Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amfi tavsiye edermisiniz....

Bütün sublarını aynı markada aynı modelde almadıkça randıman alamazsın. He alırsın her kolonuna ayrı amfi alırsen belki bi ihtimal.. Bence ya hepsini Dls yap yada hepsini Phonocar yap. Ondan sonra 3 basıı kaldırıcak omajda rms te amfi arayalım.. Hatta bu bagaja şimdi neden böyle deişik kolonlar konduğunuda çok merak ettim.

Bütün sublarını aynı markada aynı modelde almadıkça randıman alamazsın. He alırsın her kolonuna ayrı amfi alırsen belki bi ihtimal.. Bence ya hepsini Dls yap yada hepsini Phonocar yap. Ondan sonra 3 basıı kaldırıcak omajda rms te amfi arayalım.. Hatta bu bagaja şimdi neden böyle deişik kolonlar konduğunuda çok merak ettim.
farklı markaların olma nedeni ilk önce 38lik dls vardı sadece ses yetmedi ve daha önceki aracımdan memnun kaldığım bir marka olan phonocar basları aldım yorumun için teşekkürler bu arada ben sert bas sevmiyorum yumuşak dip basta patlayan bişi istiyorum varmı bilgiğin bi bas marka modeli olmazsa seti komple bozalım...

alpine mrv serisinden düşünebilirsin bence kardeş

Öncelikle formumuza hoşgeldin celil'cim:) bu yazan sen misin yoksa baban mı sen babana söyle amfinin kralını ben veririm bi amfi alıvermedik diye varpirlik yapıp buralara zarf atmasın:)

telefondan görüşelim çiçeğim...

• Beğen
Reaksiyonlar: 24
Babana söyle dediğim helix dark blu 1000.2 alsın sonra bu sizdeki dandik baslarıda değiştirmek zorunda kalır celil'cim:)

farklı markaların olma nedeni ilk önce 38lik dls vardı sadece ses yetmedi ve daha önceki aracımdan memnun kaldığım bir marka olan phonocar basları aldım yorumun için teşekkürler bu arada ben sert bas sevmiyorum yumuşak dip basta patlayan bişi istiyorum varmı bilgiğin bi bas marka modeli olmazsa seti komple bozalım...

Ersoy abi amfi önermiş :) Gerçi o amfiyle şu andaki bütün basslarınızı elinize alırsınız.. Ama o amfinin üstüne bi re audio iyi gider :)

Babana söyle dediğim helix dark blu 1000.2 alsın sonra bu sizdeki dandik baslarıda değiştirmek zorunda kalır celil'cim:)

satılık helix dark blu varmı madem ersoy abimiz önermiş :)) alalım

hocam arabanın markası nedir birde fiber işçiliğini nerede yaptırdınız.

kardeşim jbl kesinlikle önermem onu bence kafandan sil profesyonel bir cihaz istersen kickerin sağlam amfileri var biraz tuzludur ama sıkıntı yaşamazsın sierranın amfileride basın için yeterli olabilir model olarak pek aklımda yok ama bu denli araştırma yaparsan sanırım biraz daha yaklaşırsın aradığın ürüne.

Geri
Üst Alt