Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amartisorumden yolda giderken salinimlarda gacirti sesi yapiyor yardim edecek arkadaslar var mi aca

selam benim kuzenim de 2015 golf var aynı şekillerde ses geliyordu. servise götürdü salıncakları söküp yağladıla geçmesse yada tekrarlarsa değişecek demişler.

Amortisör takozlarını yağlamak kısa süreli çözümdür bakımda serviste yağlıyor..
şuan burda tahminde bulunmak zor olur rot balansçıya gidip kontrol ettirmeniz lazım..
Yanaşırkenki ses normal arka balatalardan geliyo..

Amortisör takozlarını yağlamak kısa süreli çözümdür bakımda serviste yağlıyor..
şuan burda tahminde bulunmak zor olur rot balansçıya gidip kontrol ettirmeniz lazım..
Yanaşırkenki ses normal arka balatalardan geliyo..
Yanasirken donerken manevra yaparken ses yok. Setten geciyorum araba esnedigi anda on iki amortisorum ve arka amartisorlerimde tis tis ses yerine gacir gacir ses geliyor. Aractan baya tiksindik acikcasini demek gerekirse kapilardan gelen trim sesleri on gosterge camindan gelen ses amortisorden gelen ses yalitim falan diyip alt alta koyunca bide servise gidiyoruz sacma sapan bahaneler uretiyorlar insan iyice deliriyor 1 sene kaldi borcu biter bu aracta yolcu olur hayirlisiyla

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

• Beğen
Reaksiyonlar: kkul
aynı sıkıntı bendede var özellikle soğuk havalarda kasısten geçerken dahi dedğiniz gbi gacır gucur gidiyor resmen neden yapar nasıl yapar bilmiyorum, iyice sinirime dokunmaya başladı zaten bu ses,servise gidip göstermeyi düşünüyordum bende,...

aynı sıkıntı bendede var özellikle soğuk havalarda kasısten geçerken dahi dedğiniz gbi gacır gucur gidiyor resmen neden yapar nasıl yapar bilmiyorum, iyice sinirime dokunmaya başladı zaten bu ses,servise gidip göstermeyi düşünüyordum bende,...
Servis bana bi amortisor parcasi plastik ondan yapiyor demisti kirlendigi icin yagida camurlaniyor ses yapiyor diye biseyler soyledi yagladi ses kesildi 1 ay bile gecmeden aynen devam etti. Kalici cozum bulamiyorlar acikcasi

aynı sorun bende de vardı geçen hafta bakım için servise gittiğimde söyledim gacur gucur ses geliyor diye. ustayla çıktık yola denemek için aksilik ya ses gelmedi her zaman gelen ses ustayla çıktığımda gelmedi. ama ses geliyorsa amortisör takozlarından gelebileceğini söyledi değiştirmek istedim işçilikle 450 TL masraf çıkardı bende yaptırmadım. kış şartlarının etkisi olabilir biraz bekle bakalım dediler eğer ses devam ederse 450 TL daha gitti demektir.

aynı sorun bende de vardı geçen hafta bakım için servise gittiğimde söyledim gacur gucur ses geliyor diye. ustayla çıktık yola denemek için aksilik ya ses gelmedi her zaman gelen ses ustayla çıktığımda gelmedi. ama ses geliyorsa amortisör takozlarından gelebileceğini söyledi değiştirmek istedim işçilikle 450 TL masraf çıkardı bende yaptırmadım. kış şartlarının etkisi olabilir biraz bekle bakalım dediler eğer ses devam ederse 450 TL daha gitti demektir.
Oyle sey mi olurmus abi ya sacmaliga bak garanti disi mi araciniz

garanti dışı bir durum dediler yani ses devam ederse çözüm 450 TL daha vermek. standart 60 bin bakımını bile 750 TL yaptırdım servisler çok can yakıyor ama servis dışında bir yere de hiç götüresim gelmiyor arabamı
Nasil garanti disi oluyor abim ya oyle sacmalik mi olur kronik bir problem burdaki yazismalari gosterin gerekirse toplu sikayet dahi ederiz dogus otoya bu servisi hem garantiniz var hemde aracin yururunde sorun var bide butun bakimlar serviste yapiliyor hala para

Geri
Üst Alt