Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amartisorumden yolda giderken salinimlarda gacirti sesi yapiyor yardim edecek arkadaslar var mi aca

Sorun cikartip insani kendisinden tiksindirdikten sonra kalite konfor olsa ne olur ki. Ayrica kalite olsa bence bu seslerin bir cogu olmaz zaten..

aracın garantide degilmi senin arkadaşım ne çok dert ettin bı gıcırtı sesini... Kul yapısı bu sonuçta sesde gelecek arızada yapıcak... Bu aracı sana silah zoruylada satmadilar... İyisini sen arabayı sat al bı Linea falan sende kurtul bizde...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aracın garantideyse eğer garanti dışı diye birşey söz konusu olamaz... Aracınızdan gelen ses ise salıncak burçlarından gelmektedir... Ve bu salincak burçları...Kronik olarak... Golf, Leon, a3, oktavia, araçlarında da mevcuttur... Aracınız garantideyse servise başvurun. İlk etapta özel bir gres yağı ile yaglanmasi yapılıyor... Sorunun tekrarı halinde aracınızın salıncak burçları garanti kapsamında ücretsiz değişimi yapılır.....
bilgilendirdiğiniz saolun hocam ses şuanlık yok servisteki ustayla çıktığımda da gelmedi nedense. ama devam ettiği takdirde gidip bu şekilde tekrar konuşacağım sorun giderilmezse başa yollara başvuracağım servisin para yediği yeter
[doublepost=1488181229,1488181120][/doublepost]
O sesin kaynağı salıncak burçlarıdır.
Vag gurubunda daha çok duyduğum bir sesti. Kışın soğukta, daha çok yapar ıslandığı zaman vs.
2008 jetta aracım vardı üzerinde spor yay olmasına rağmen garantiden değiştirmişlerdi.
Servisle aram iyiydi yoksa garanti dışı kalabiliyor ama aracınız da herhangi bir dış müdahale yani spor yaydır vs dir yoksa garantiye sokmama gibi bir durumları yok. Kullanıcı hatası diyemezler derseler de 'arabayı havuzda yüzdürüyorum ben' diyebilirsiniz..
Onun harici ilginç bir şey de var ben Jetta dan sonra Fiesta kullandım 2011-2016 arası araba da dip basık 17 jant vs olmasına rağmen bir kere ön takım gıcırtısı da duymamıştım..
Vw gurubu bu konuda epey sorunlu ama kalitesi konforu güvenliği de tartışmasız farklı tabi.
saolun hocam servis bundan hiç bahsetmedi direk takozları değiştirmekten bahsetmişti ses şuan yok ama devam ederse ve sorunu çözmezlerse başka yollara başvuracağım

Geri
Üst Alt