• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

alt muhafaza plastikleri

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
hayırlı akşamlar arkadaşlar, leon aracım için alttaki sağ ve sol muhafaza plastiklerini nereden temin edebilirim servis haricinde acaba, bir de pahalı mıdır? ufak tefek kırıklar var da değiştirmeyi düşünüyorum, hem yan sanayisi falan olur mu bunların? yardımcı olursanız sevinirim, cevaplar için teşekkürler...

Düzenleme:

sağ-sol alt muhafaza plastikleri yan sanayi de olsa ucuz yollu nerden temin edebilirim??? güncellll!!!!!!!! arkadaşlar bi yardımcı olursanız çok sevinecem günceli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tugra kazım

Kayıtlı Üye
yarın erya ile bi görüşün 120 ile 150 arası bişeydi fiyatı dısarıdanda alsan alsan 90-100 tlye alırsın serviste celik oluyor sanırım

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
yarın erya ile bi görüşün 120 ile 150 arası bişeydi fiyatı dısarıdanda alsan alsan 90-100 tlye alırsın serviste celik oluyor sanırım
ama orijinali plastik karter muhafaza değil diğer sağ ve soldaki plastiklerden bahsediyorum, bi de ben aksaray dayım il olan hani :)

tugra kazım

Kayıtlı Üye
ama orijinali plastik karter muhafaza değil diğer sağ ve soldaki plastiklerden bahsediyorum, bi de ben aksaray dayım il olan hani :)
:D:Dhımm bi etli pide yemeye gelemedikki nerden bilelimm:) servisten başka zorr gibi yada cıkma parca satan varmı sanayisinde cok pahalı bişey degildir bulduktan sonra

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
:D:Dhımm bi etli pide yemeye gelemedikki nerden bilelimm:) servisten başka zorr gibi yada cıkma parca satan varmı sanayisinde cok pahalı bişey degildir bulduktan sonra
abi gel hallederiz etli ekmeği falan onlar kolay da pahalı değil diyosun yani öyle mi? ne yapsak ya acaba? :)

Absolut

Kayıtlı Üye
onları servis dışında dışarıdan temin etmen zor bence telefon açıp bir fiyat al makulsede serviste taktır..benim bir önceki aracımda kırılmıştı hiç taktırmamıştım :D

tugra kazım

Kayıtlı Üye
onları servis dışında dışarıdan temin etmen zor bence telefon açıp bir fiyat al makulsede serviste taktır..benim bir önceki aracımda kırılmıştı hiç taktırmamıştım :D
:D:D seni gidi senii puhaha başka neler var söyleyemedigin bi itiraf konusu acacam herkes döksün içini bakalım neler cıkacak :D

REİS38

Kayıtlı Üye
dışarda bulman çok zor ancak çıkmacılarda veya serviste bulabilirsin,,,

Üst Alt