Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

alt muhafaza plastikleri

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında haluk_dongel tarafından paylaşıldı.

1. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    hayırlı akşamlar arkadaşlar, leon aracım için alttaki sağ ve sol muhafaza plastiklerini nereden temin edebilirim servis haricinde acaba, bir de pahalı mıdır? ufak tefek kırıklar var da değiştirmeyi düşünüyorum, hem yan sanayisi falan olur mu bunların? yardımcı olursanız sevinirim, cevaplar için teşekkürler...

Düzenleme:

sağ-sol alt muhafaza plastikleri yan sanayi de olsa ucuz yollu nerden temin edebilirim??? güncellll!!!!!!!! arkadaşlar bi yardımcı olursanız çok sevinecem günceli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    güncel!!!

3. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    yarın erya ile bi görüşün 120 ile 150 arası bişeydi fiyatı dısarıdanda alsan alsan 90-100 tlye alırsın serviste celik oluyor sanırım

4. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    ama orijinali plastik karter muhafaza değil diğer sağ ve soldaki plastiklerden bahsediyorum, bi de ben aksaray dayım il olan hani :)

5. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    :D:Dhımm bi etli pide yemeye gelemedikki nerden bilelimm:) servisten başka zorr gibi yada cıkma parca satan varmı sanayisinde cok pahalı bişey degildir bulduktan sonra

6. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    abi gel hallederiz etli ekmeği falan onlar kolay da pahalı değil diyosun yani öyle mi? ne yapsak ya acaba? :)

7. haluk_dongel

haluk_dongel SCW Üyesi

1.086
    215
    63
    güncel arkadaşlar!!!

8. Absolut

Absolut SCW Üyesi

6.092
    2.401
    113
    onları servis dışında dışarıdan temin etmen zor bence telefon açıp bir fiyat al makulsede serviste taktır..benim bir önceki aracımda kırılmıştı hiç taktırmamıştım :D

9. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.210
    113
    :D:D seni gidi senii puhaha başka neler var söyleyemedigin bi itiraf konusu acacam herkes döksün içini bakalım neler cıkacak :D

Bunu beğendi. Duvi bunu beğendi.
  10. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    dışarda bulman çok zor ancak çıkmacılarda veya serviste bulabilirsin,,,

Sayfayı Paylaş