Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

alt muhafaza plastikleri

haluk_dongel

Kayıtlı Üye
hayırlı akşamlar arkadaşlar, leon aracım için alttaki sağ ve sol muhafaza plastiklerini nereden temin edebilirim servis haricinde acaba, bir de pahalı mıdır? ufak tefek kırıklar var da değiştirmeyi düşünüyorum, hem yan sanayisi falan olur mu bunların? yardımcı olursanız sevinirim, cevaplar için teşekkürler...

Düzenleme:

sağ-sol alt muhafaza plastikleri yan sanayi de olsa ucuz yollu nerden temin edebilirim??? güncellll!!!!!!!! arkadaşlar bi yardımcı olursanız çok sevinecem günceli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yarın erya ile bi görüşün 120 ile 150 arası bişeydi fiyatı dısarıdanda alsan alsan 90-100 tlye alırsın serviste celik oluyor sanırım

yarın erya ile bi görüşün 120 ile 150 arası bişeydi fiyatı dısarıdanda alsan alsan 90-100 tlye alırsın serviste celik oluyor sanırım

ama orijinali plastik karter muhafaza değil diğer sağ ve soldaki plastiklerden bahsediyorum, bi de ben aksaray dayım il olan hani :)

ama orijinali plastik karter muhafaza değil diğer sağ ve soldaki plastiklerden bahsediyorum, bi de ben aksaray dayım il olan hani :)

:D:Dhımm bi etli pide yemeye gelemedikki nerden bilelimm:) servisten başka zorr gibi yada cıkma parca satan varmı sanayisinde cok pahalı bişey degildir bulduktan sonra

:D:Dhımm bi etli pide yemeye gelemedikki nerden bilelimm:) servisten başka zorr gibi yada cıkma parca satan varmı sanayisinde cok pahalı bişey degildir bulduktan sonra

abi gel hallederiz etli ekmeği falan onlar kolay da pahalı değil diyosun yani öyle mi? ne yapsak ya acaba? :)

onları servis dışında dışarıdan temin etmen zor bence telefon açıp bir fiyat al makulsede serviste taktır..benim bir önceki aracımda kırılmıştı hiç taktırmamıştım :D

onları servis dışında dışarıdan temin etmen zor bence telefon açıp bir fiyat al makulsede serviste taktır..benim bir önceki aracımda kırılmıştı hiç taktırmamıştım :D

:D:D seni gidi senii puhaha başka neler var söyleyemedigin bi itiraf konusu acacam herkes döksün içini bakalım neler cıkacak :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
dışarda bulman çok zor ancak çıkmacılarda veya serviste bulabilirsin,,,

Geri
Üst Alt