Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

almanyadakı otobandan kotu bı goruntu..

benide 2 hafta önce kurtardı yolda sağ şeritte giderken 3.vites tam gaz yağ vardı herhalde lastik sardı bariyere yapışmayayım diye sola attım sonra sağa attım baktı herhalde allaha emanet gidiyorum devreye girdi düzeltti beni :) renaultta esp siz arabada yaşadım kaç kere suda lastik sardı hop bariyere yapıştım imkansız toplamak normal fren manevra,leonla kaç kere üstünden bilinçli geçtim esp başka bir zevk bence :)

Ya allah askına herkes esp olsa kurtulurdu falan fln dıyo ama ya hc roll yapmamıssınız yada esp denılen olayı kurandan cıkma farz bsey sanıyosunuz beyler.Adamlar 1.6 100bg arabaları denemıyolar vıdeoda,carrera ve 300bg proje arabası denıyolar adamların hızı 180 ve sonrası hızlar zaten.Orda esp olsa ne olur olmasa ne olur.90 la 100 le gıderken esp devreye gırer ıse yarar falan fln,ama 180 uzerı hızlarda ve vıdeodakı gıbı b durumda ne saglayabılır kı ?
Porscheyı kullanan zaten olume goturmus cocugu resmen,kendı onune araba cıktı dıye yavaslıcagına onceden ortaya cıkıyo dıger adamda mecburen yolun dısına vermıs b tarafı

Ya allah askına herkes esp olsa kurtulurdu falan fln dıyo ama ya hc roll yapmamıssınız yada esp denılen olayı kurandan cıkma farz bsey sanıyosunuz beyler.Adamlar 1.6 100bg arabaları denemıyolar vıdeoda,carrera ve 300bg proje arabası denıyolar adamların hızı 180 ve sonrası hızlar zaten.Orda esp olsa ne olur olmasa ne olur.90 la 100 le gıderken esp devreye gırer ıse yarar falan fln,ama 180 uzerı hızlarda ve vıdeodakı gıbı b durumda ne saglayabılır kı ?
Porscheyı kullanan zaten olume goturmus cocugu resmen,kendı onune araba cıktı dıye yavaslıcagına onceden ortaya cıkıyo dıger adamda mecburen yolun dısına vermıs b tarafı

ESP olsaydı senaryo %100 değişirdi adam yaşar mıydı bilemem..
isterse 300'le gitsinler takla atmadan vs. önce minicik bi fark yaratsa aracın dinamiğinde bi şans doğabilir..hiç yoktar iyidir yani yavru..
aksini iddia etmenin bi manası yok.. ;)

Hadi bakalım Esp nin orda kurtarıp kurtarmıyacağını kimse bilemez bunun aksini idda etmek tamamiyle mantıksız bir yaklaşım olur Esp nin böyle bir hızda yapabileceği bence kelimeye şaadet getirmek olur...... Çok dar bir yolda kapışmışlar kendilerini zor durumda bırakmışlar.... felaket göz göre göre gelmiş resmen........

ESP olsaydı senaryo %100 değişirdi adam yaşar mıydı bilemem..
isterse 300'le gitsinler takla atmadan vs. önce minicik bi fark yaratsa aracın dinamiğinde bi şans doğabilir..hiç yoktar iyidir yani yavru..
aksini iddia etmenin bi manası yok.. ;)

yıgıt teknolojı dusmanı degılım ben esp sız arabaya bayılırım falan gıbı b dusuncem de yok elbette olmalı ama hıc de etkısı olmaz o hızlarda esp nın fln,b cok roll muhabbetınde guclu arabalar 250-260 a kadar basıyolar,burda adamların hızı en asagı 200 var o hareketı yaparken esp devreye de gırse b cacık olmaz kı adamda belkı tutunsun dıye slık lastık var esp slıkle de ıyı yol tutar mı fabrıkadan oyle mı cıkıyo ? Esp Tanrının elı deıl abıcım orda ceksın kurtarsın bseyler yapsın,90-100 dersın ıse yarar 150 dersın yarar 180 dersın b yere kadar yarar ama 200-250 arası cok cıddı hızlar.Tekrar belırtıyorum Esp karsıtı flan deılım olsun her arabada ama bellı durumlardada esp olsa dair hayat kurtarmaz

can katılyorum sana o hızlarda bıra zor gibi 200 km\h ustu zaten cok tehlikeli..

yıgıt teknolojı dusmanı degılım ben esp sız arabaya bayılırım falan gıbı b dusuncem de yok elbette olmalı ama hıc de etkısı olmaz o hızlarda esp nın fln,b cok roll muhabbetınde guclu arabalar 250-260 a kadar basıyolar,burda adamların hızı en asagı 200 var o hareketı yaparken esp devreye de gırse b cacık olmaz kı adamda belkı tutunsun dıye slık lastık var esp slıkle de ıyı yol tutar mı fabrıkadan oyle mı cıkıyo ? Esp Tanrının elı deıl abıcım orda ceksın kurtarsın bseyler yapsın,90-100 dersın ıse yarar 150 dersın yarar 180 dersın b yere kadar yarar ama 200-250 arası cok cıddı hızlar.Tekrar belırtıyorum Esp karsıtı flan deılım olsun her arabada ama bellı durumlardada esp olsa dair hayat kurtarmaz

Can ben ESP tanrının eli falan demedim ki kardeşim mesajımı bi daha oku istersen..

Geri
Üst Alt