Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

almanyadakı otobandan kotu bı goruntu..

Can ben ESP tanrının eli falan demedim ki kardeşim mesajımı bi daha oku istersen..

Olm o ornegı ben kendım verdım zaten sen soyledın demedım :) Sen mutlaka durumu degıstırcegını soyluyosun bende ıse yaramıcagını yazıyorum msjına karsılık.Varsa 200km hızla gıderken esp dewreye sokan b durumun vıdeosu gormek ısterım ne derece ıse yaradıgını.Bazı durumlarda teknolojılerde yetersız kalır kabul etmek lazım.

Olm o ornegı ben kendım verdım zaten sen soyledın demedım :) Sen mutlaka durumu degıstırcegını soyluyosun bende ıse yaramıcagını yazıyorum msjına karsılık.Varsa 200km hızla gıderken esp dewreye sokan b durumun vıdeosu gormek ısterım ne derece ıse yaradıgını.Bazı durumlarda teknolojılerde yetersız kalır kabul etmek lazım.

can bir ara tekin abinin açtığı bir konu vardı eski mekanda hatırlarsn belki. yüksek hızda esp yüzünden bir tanıdığının sorun yaşadığını söylüyordu.

durumu değiştirir diyorum olm kurtarır demiyorum..
mermi nasıl 0.1cm farklı yerden girdiğinde insanlar yaşıyosa hiç yoktar iyidir ESP..minik bi açı ufak bi hız farkı değiştirebilir gidişatı..kurttarır demiyorum..
bu arada 200 civarı hızlarda yağmurda ESP'nin nası güzel müdahalelerle çaktırmadan aracı yolda stabil şekilde ilerlettiğini sen her "aa yağmur yağıyo" dediğinde yaşıyorum.. :D :D

durumu değiştirir diyorum olm kurtarır demiyorum..
mermi nasıl 0.1cm farklı yerden girdiğinde insanlar yaşıyosa hiç yoktar iyidir ESP..minik bi açı ufak bi hız farkı değiştirebilir gidişatı..kurttarır demiyorum..
bu arada 200 civarı hızlarda yağmurda ESP'nin nası güzel müdahalelerle çaktırmadan aracı yolda stabil şekilde ilerlettiğini sen her "aa yağmur yağıyo" dediğinde yaşıyorum.. :D :D

yiğit fizik kurallarını zorlamaktansa sakin kullansanda esp donanımın biraz tati yapsa nasıl olur :)

yiğit fizik kurallarını zorlamaktansa sakin kullansanda esp donanımın biraz tati yapsa nasıl olur :)

Yunus'um ESP her koşulda şöyle toplar böyle düzeltir demiyorum..
bu şekilde algılanmasın ESP Can'ın dediği gibi tanrının eli değil ama her koşulda olmasını olmamasına tercih ederim..demek istediğim bu..yoksa yukardaki örnek için Allah akıl fikir versin YCO'ya.. :D :D

Yunus'um ESP her koşulda şöyle toplar böyle düzeltir demiyorum..
bu şekilde algılanmasın ESP Can'ın dediği gibi tanrının eli değil ama her koşulda olmasını olmamasına tercih ederim..demek istediğim bu..yoksa yukardaki örnek için Allah akıl fikir versin YCO'ya.. :D :D

bende olmazsa olmaz gözü ile bakmıyorum. daha öncede dediğim gbi zaten araçlarımızın limitleri oldukça yüksek. ha şöyle olur. bir corolla yada atıyorum i30 falan alacak olrsam (ki böyle bir olay impossible :D) espsiz olanını hayatta almam :)

sen manavdan meyve seçerken arabada, acil bi durum olsa naapcan onu söyle.. :D :D

Yunus Allah sana ESP'nin yokluğunu hissetirmesin kardeşim.. ;)

Ben tam diyecektim benden çok yaşayacaksın..Yunus Emre gibi kültürlü modern aklı başında okumuş nadir bulunan elite bir insanın ESP'yi gereksiz bulmasını ben kabul edemiyorum..

butür kazaları izleyince iyiki çok kuvvetli arabam yokmuş diyorum ama direksiyona geçince hemen unutuveriyorum.

Geri
Üst Alt