Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

alfaromeo giulietta

dostlar aracin duru;u ve 1.4 170 ps tb olmasi beni cok cezbetti g,runtu muhtesem navigasyon haric full paketi 60 bin tl falan yapiyor alinirmi fikirlerinizi merak ediyorum

donanim icinde gorus paketi spor paketi2 bose ses sistemi deri koltuklar bi-xenon fartlar ve sanruf falan var 18 jant spor suspansiyon ......... diya gidiyor dedayli bilgi sitesinde mevcut

Bursa Birmot'a araç gelmiş ve önümüzdeki hafta 170 BG'lik test aracı gelecekmiş. Gelecek hafta Cumartesi günü test sürüşüne gideceğim. Benim sarışın kızla performansını karşılaştırmayı düşünüyorum. Yorumlarımı burada paylaşırım. :)

madem 1.4 ıstıyosun ve 60000 lere cıkılacaksa benım kesın tercıhım azına kadar dolu golf 6 siyah 1.4 160hp olurdu... yada 1.6 diesel golf full

madem 1.4 ıstıyosun ve 60000 lere cıkılacaksa benım kesın tercıhım azına kadar dolu golf 6 siyah 1.4 160hp olurdu... yada 1.6 diesel golf full

benim de aklıma Golf geliyor o rakamlara çıkınca ama bir de dış görünüş olayı var Şemun' cum, jülyet Golf' ten çok daha çekici bir araba dış görünüş olarak

benim de aklıma Golf geliyor o rakamlara çıkınca ama bir de dış görünüş olayı var Şemun' cum, jülyet Golf' ten çok daha çekici bir araba dış görünüş olarak

kesınlıkle haklısın ama genel anlamda bakrsam golf derdım ben ama alfanın albenısı cok yuksek ama golfun 160 lıgın full al cebınde vıraz para kalır o paraylada golf R tamponu takarım:)

ikidir leventte görüyorum geçici 16 plaka.. bence golften yakışıklı araba

bencede golften daha güzel ve gösterişli bir araç
Kaptanım bende dün gördüm aracı Gaziantepde golfden daha gösterişli ama yerinde olsam leonun yenisini beklerdim.Eğer internette gezen fotolar gibi bir araç çıkarırlarsa muhteşem bir araç.Bence biraz beklemende fayda var.

Kaptanım bende dün gördüm aracı Gaziantepde golfden daha gösterişli ama yerinde olsam leonun yenisini beklerdim.Eğer internette gezen fotolar gibi bir araç çıkarırlarsa muhteşem bir araç.Bence biraz beklemende fayda var.
Eğer bu yeni Leonda donanım mantığı güncel durumdaki gibi olacaksa hiç bulasmamak lazım. Ben bu mantık dağılımda kalındığı sürece tekrar leon almam.

tekin abim resimlerdeki bir leon çıkarsa bence çok kötü olacak kaldıki faruk un dediği gibi donanım mantığı çok kötü oluyor herşey opsiyonel

Geri
Üst Alt