Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

alfaromeo giulietta

bugün aracı test ettim dostlar aracın bana göre hiç bir eksiği yok bayinin önünden çıkıp sahil yoluna indim biraz asıldım gaz tepkisi yavaş geldi bana ama dynamic moduna alınca herşey değişti araç resmen gaza bas ben gideyim diyor yol tutuşu gayet iyi görünüyordu fazla zorlamadım yollarda bulunan bu şerit ayıraçlarının üzerinden geçtim herhangi bir tıkırtı geliyormu diye tık yoktu (ycom sen ses var demiştin ) aracı 4. vitese bile atmama gerek kalmadı yürümesi gayet hoş bir araç bana göre. yiğidim sen araç pek gitmiyor gibi geldi demiştin ya bence senin kullandığın aracında limitleri aynı olmasından dolayı olabilir.ama benim istediğim araç 2 ay sonra geliyor çünki yok sipariş verirsem tek hoşuma gitmeyen şey dreksiyonun fazla aşşağıya inmemesi tam aşşağıda indirek leon gibi olmuyor yukarda kalıyor

o zaman hayırlısı olsun diyelim Yılmaz abim.. :)

kısmetse bize alkışlamak düşer o zaman.

159.. ;)

ses konusunda ise kavşaklardaki vs. tırtıkları değil de arnavut kaldırımını tavsiye ederim Yılmaz abim.. :)
çünkü o tırtıklarda bütün araca stres biniyo o zaman ses gelir zaten bütün arabalardan..

o arnavut taşlı yollardan yürürken benden bile ses geliyor Yiğit araba naapsın :D:D:D bu kadar hassas olmaya gerek yok.

hayırlısı olsun diyorum ama yeni leonu bekleyin diyecektim ama sipasrişi vermişsiniz ben mi yanlış anladım

yok abi daha vermedim hanımada göstereceğim daha aracı o görmeden olmaz yenileonuda bekleyebilirim ama bence çok büyük bir hayalkırıklığı olacak kanısındayım yenileonun

Geri
Üst Alt