Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aldım Yapıştırıcılarımı Tecrübemi Konuşturdum. :)

Bant tutar silikon destekler yanlış yapıyorsunuz.

orjinal plakalar bagajda muhursuz app ler çift taraflı bantla yapistirdim bant pattex in banti düşeceğini zannetmiyorum düşersede muhurlu olanları silikonla yapistirdim :) plakanın arkası oldugu gibi bant kar yagmur çamur gördü birsey olmadı sıcaklar gelince bakalım nolur

Hasan hayırlı olsun da bu kadar bantla 3 arabayı birbirine yapıştırırdık valla

orjinal plakalar bagajda muhursuz app ler çift taraflı bantla yapistirdim bant pattex in banti düşeceğini zannetmiyorum düşersede muhurlu olanları silikonla yapistirdim :) plakanın arkası oldugu gibi bant kar yagmur çamur gördü birsey olmadı sıcaklar gelince bakalım nolur
Mühürsüz plakayla geziyorsanız bant daha iyi sökmesi kolay ama silikonla yapıştırdığınız zaman tamponu mahfediyor. Ama daha sağlam oluyor silikonun katkısıyla.

hasan eline sağlıkta mübarek bantlara senin para vermediğin belli plakaları mumyalamışın sandım bende

hasan bantı komşudan mı aldın abim yan camlara filanda yapıştırsaydın oralar boş kalmış :)

Geri
Üst Alt