Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aldım Yapıştırıcılarımı Tecrübemi Konuşturdum. :)

İyi de harf ve rakamların kenarlarının birazı boyalı birazı boyasiz. Sorun orda. Ya da en kötü ihtimalle beğenmezsem eğer 80 tl ye muhurlu app sipariş edeceğim. Şu beşiktaş baskı olanindan.
Beşiktaş baskı leona yakışan bir model ama yazımı güzelce oku abi.

Bende plakaları yapıştırmadan önce app düsündüm besiktas baskı istiyordum, baktım internete mühürlü olana bile ceza yazan var boştan yere ceza yazan polisler var. Sonra gelicek mühürlü olmasına rağmen durdurulucam sök fln diyicek plaka yapışık olucak sonra git muayeneye fln sıkıntı sıkıntı uğraşma abi. Polisler kıl abi boşver sen bastırma tak orjinalleri bak ben yapıştırdım güzelce şimdi bir polis bana diklensin alıyım ciğerini. :D

:)
Dur bakalım birşeyler uyduracağız artik.

Araç sıfır kardeşim. Muayneyi düşünmüyorum bile. Dediğim gibi hangisi hoş olursa ona devam.

Araç sıfır kardeşim. Muayneyi düşünmüyorum bile. Dediğim gibi hangisi hoş olursa ona devam.
Polislerden tırstım abi yemiyo app plaka takmaya.Ben taksam bile araba malum babamın ceza geldiği zaman çok kızar ondanda tırstım. :)

yok be abi o kadar güzel yapıştırmıyolar dandirik yapıştırıcıyla takarlar bide etrafındaki siyahi silmiyolar ben o siyahı silmek için bayağı uğraştım çok zor çıkıyor.

bizahmet silip yapıştırımısınız dedim ikiletmeden hallettiler. iyi de yapıştırmışlar ilk gece yağmura yakalandı ama çıkmadılar.

Bugün yağmur var bakalım düşecekmi. Düşmezde bakalım bır sorun cıkaracakmı

Benim plalakar sadece bantla duruyo slikon kullanmadim 2 aydır sorun yok bazen bakıyorum. Duser mı diye ama düşmez cok sağlam tutmuş

Geri
Üst Alt