Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Airbag

Konu, 'Cordoba' kısmında rcyn1453 tarafından paylaşıldı.

1. rcyn1453

rcyn1453 SCW Üyesi

17
    0
    1
    Arkadaşlar cordobalarda sürücü airbaginin soketi nerede? göstergede sürekli olarak hata veriyor bilgisayardan sildirmeye çalıştığımda siliyor sonra hemen yine yanıyor. hata olarak sürücü airbag soketi olarak gösteriyor ancak koltuk altında ve kemerde herhangi bir soket yok geriye direksyon içi kalıyor bende orayı açtırmadan daha önce başına böyle bir olay gelmiş olan var mı diye sorayım istedim. alternatif önerilere de memnun olurum.

2. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    sol emniyet kemerinin içerisinde die biliyorum yada sag sürücu koltuguna bak bide sorunu ordan hallede bilirsin :seat

3. rcyn1453

rcyn1453 SCW Üyesi

17
    0
    1
    emniyet kemerini çıkardılar orada değilmiş. koltuk altında da yok direksyonun içerisinde olma gibi bir ihtimali var mı bunun? benimde bildiğim ya kemerde olur yada koltuk altında. cordobada bu sorunu yaşıyan olmadı mı ki daha önce??

4. rcyn1453

rcyn1453 SCW Üyesi

17
    0
    1
    arkadaşlar, öğrendiğim kadarıyla direksyon sargısı üzerinde bulunan airbag ile ilgili kablonun kopmuş olma ihtimali varmış. buna da en büyük sebepler direksyonu tam tur sertçe çevirmek ve koltuğu ileri geri yaparken direksyondan güç almakmış. sonuç olarak airbag sargısı olarakta bilinen kısmın değişmesiymiş. bilginize..

5. eengineer

eengineer SCW Üyesi

579
    114
    43
    Arkadaşlar hazır konu varken soruvereyim 2006 öncesi ibiza-cordobaların(fonksiyon tuşları olmayan direksiyonlar) airbag'i 2006 sonrası ibizalara uyarmı, varmaya çalıştığım netice, fonksiyonlu direksiyonu alsam eski direksiyonumun airbagini kullanabilir miyim? araca uyumda bir problem olur mu?

6. ghost rider

ghost rider SCW Üyesi

1.966
    656
    113
    ben geçenlerde söktüm dostum direksiyonun sargısının orda.yani airbag i sökmen lazım

7. rcyn1453

rcyn1453 SCW Üyesi

17
    0
    1
    peki bu airbag sargısı pahalı bişey mi ki? tamiri olmayıp illaki yenisini almamız mı gerekiyor?

8. ghost rider

ghost rider SCW Üyesi

1.966
    656
    113
    tam fiyat bilmiyorum ama tahmin ediyorumki pahalıdır

9. RD38

RD38 SCW Üyesi

1.067
    384
    83
    emre direksiyon sargısı dediğin yer neresi tam olarak?

10. ghost rider

ghost rider SCW Üyesi

1.966
    656
    113
    direksiyonun oturduğu parça resul.direksiyonun arkasına doğru bakarsan direksiyonla dönen bir parça vardır işte o

Sayfayı Paylaş