• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Airbag

rcyn1453

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar cordobalarda sürücü airbaginin soketi nerede? göstergede sürekli olarak hata veriyor bilgisayardan sildirmeye çalıştığımda siliyor sonra hemen yine yanıyor. hata olarak sürücü airbag soketi olarak gösteriyor ancak koltuk altında ve kemerde herhangi bir soket yok geriye direksyon içi kalıyor bende orayı açtırmadan daha önce başına böyle bir olay gelmiş olan var mı diye sorayım istedim. alternatif önerilere de memnun olurum.

tugra kazım

Kayıtlı Üye
sol emniyet kemerinin içerisinde die biliyorum yada sag sürücu koltuguna bak bide sorunu ordan hallede bilirsin :seat

rcyn1453

Kayıtlı Üye
emniyet kemerini çıkardılar orada değilmiş. koltuk altında da yok direksyonun içerisinde olma gibi bir ihtimali var mı bunun? benimde bildiğim ya kemerde olur yada koltuk altında. cordobada bu sorunu yaşıyan olmadı mı ki daha önce??

rcyn1453

Kayıtlı Üye
arkadaşlar, öğrendiğim kadarıyla direksyon sargısı üzerinde bulunan airbag ile ilgili kablonun kopmuş olma ihtimali varmış. buna da en büyük sebepler direksyonu tam tur sertçe çevirmek ve koltuğu ileri geri yaparken direksyondan güç almakmış. sonuç olarak airbag sargısı olarakta bilinen kısmın değişmesiymiş. bilginize..

eengineer

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hazır konu varken soruvereyim 2006 öncesi ibiza-cordobaların(fonksiyon tuşları olmayan direksiyonlar) airbag'i 2006 sonrası ibizalara uyarmı, varmaya çalıştığım netice, fonksiyonlu direksiyonu alsam eski direksiyonumun airbagini kullanabilir miyim? araca uyumda bir problem olur mu?

ghost rider

Kayıtlı Üye
arkadaşlar, öğrendiğim kadarıyla direksyon sargısı üzerinde bulunan airbag ile ilgili kablonun kopmuş olma ihtimali varmış. buna da en büyük sebepler direksyonu tam tur sertçe çevirmek ve koltuğu ileri geri yaparken direksyondan güç almakmış. sonuç olarak airbag sargısı olarakta bilinen kısmın değişmesiymiş. bilginize..
ben geçenlerde söktüm dostum direksiyonun sargısının orda.yani airbag i sökmen lazım

Üst Alt