Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Airbag

rcyn1453

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar cordobalarda sürücü airbaginin soketi nerede? göstergede sürekli olarak hata veriyor bilgisayardan sildirmeye çalıştığımda siliyor sonra hemen yine yanıyor. hata olarak sürücü airbag soketi olarak gösteriyor ancak koltuk altında ve kemerde herhangi bir soket yok geriye direksyon içi kalıyor bende orayı açtırmadan daha önce başına böyle bir olay gelmiş olan var mı diye sorayım istedim. alternatif önerilere de memnun olurum.

sol emniyet kemerinin içerisinde die biliyorum yada sag sürücu koltuguna bak bide sorunu ordan hallede bilirsin :seat

emniyet kemerini çıkardılar orada değilmiş. koltuk altında da yok direksyonun içerisinde olma gibi bir ihtimali var mı bunun? benimde bildiğim ya kemerde olur yada koltuk altında. cordobada bu sorunu yaşıyan olmadı mı ki daha önce??

arkadaşlar, öğrendiğim kadarıyla direksyon sargısı üzerinde bulunan airbag ile ilgili kablonun kopmuş olma ihtimali varmış. buna da en büyük sebepler direksyonu tam tur sertçe çevirmek ve koltuğu ileri geri yaparken direksyondan güç almakmış. sonuç olarak airbag sargısı olarakta bilinen kısmın değişmesiymiş. bilginize..

Arkadaşlar hazır konu varken soruvereyim 2006 öncesi ibiza-cordobaların(fonksiyon tuşları olmayan direksiyonlar) airbag'i 2006 sonrası ibizalara uyarmı, varmaya çalıştığım netice, fonksiyonlu direksiyonu alsam eski direksiyonumun airbagini kullanabilir miyim? araca uyumda bir problem olur mu?

arkadaşlar, öğrendiğim kadarıyla direksyon sargısı üzerinde bulunan airbag ile ilgili kablonun kopmuş olma ihtimali varmış. buna da en büyük sebepler direksyonu tam tur sertçe çevirmek ve koltuğu ileri geri yaparken direksyondan güç almakmış. sonuç olarak airbag sargısı olarakta bilinen kısmın değişmesiymiş. bilginize..

ben geçenlerde söktüm dostum direksiyonun sargısının orda.yani airbag i sökmen lazım

Geri
Üst Alt