Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero Balpetegi Önpanjur ve Tavan kaplama hk

• Konbuyu başlatan swotr
  • Başlangıç tarihi
evet abi komple kuşak derim. keyif senin tabiki yinede. aynalarıda kaplattınmı şahane olucaktır. ama senin jantlar orjınal standart bence bu şekilde kalsa olmazmı çok hoş duruyor araba.
serhan kusakli leon fotosu var mi hic bakayim bi .. haklisin bu sekilde de iyi aslinda da iste nedense insan rahat duramiyo :D

bence komple siyah tavan spoiler e kadar ve aynaları kaplat:eek:key:
spoiler haric mi :)

sonunda bırı almıs bende tamponlara sahıp olsaydım takardım:) bu arada alımınyum goruntulu cerceveyıde sıyah yaptır:eek:key: hayırlı ugurlu olsun ...

Tesekkurler Bilal, evet gormustum cok hos duruyodu, zaten senin yuzunden hersey :D

bana da cok yok gibi geliyor, ama diger araclarda baya var c180 ler falan

Yaa ben bşi yapmadım her şeyi üstüme yüklüyosunuz puhaha puhaha

Abi diğer araçlara takılma derim ben biz Leoncuyuz ve özeelliğimiz bu :eek:

sonunda bırı almıs bende tamponlara sahıp olsaydım takardım:) bu arada alımınyum goruntulu cerceveyıde sıyah yaptır:eek:key: hayırlı ugurlu olsun ...

sagolasin Omercan, evet aluminyum kisim benimde icime pek sinmedi, siyah boya mi folyo mu olarak yapilsa :) bu arada fotosu

Geri
Üst Alt