Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Aero Balpetegi Önpanjur ve Tavan kaplama hk

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında swotr tarafından paylaşıldı.

1. swotr

swotr Misafir

Arkadaslar balpetegi panjur siparisim geldi, Dogus'ta taktirdim bugun.. Servisler bilmiyorlardi olup olmayacagini, Turkiye'ye de girisi hic olmamis bu panjurun.. Murat (leonturco) arkadasimiza tesekkur ederim onun onerisiyle siparisini vermistim, geldi , oldu sorunsuzca Fotolari paylasacam sonra.. Aero'su olan arkadaslara emsal teskil eder umarim Eski cupra panjurunu da satiliktir bu arada :)

Aldigim panjur Linea R panjuru, parca kodu : 1PL853651BN4 , fiyati 220tl (siparis verecekseniz)

Arac su an serviste. Sizlere sormak istedigim tavani siyah kaplatayim mi ? Iyi olacagini soylediler parlak siyah (mat siyah veya istedigin renk yapiyorlar) .. Evet derseniz kaplama nereye kadar devam etmeli ? orjinal ruzgarlik+aero ruzgarligin+ruzgarlik icine kadar devam etmeli mi siyahlik ?

Acilen donerseniz sevinirim beklerken aradan ciksin :)

2. clascocuq

clascocuq SCW Üyesi

459
    29
    28
    bence arabanız şu halilyle bence cok güsel ben tavan kaplamasına biraz karsıyım tabiki zevk meselesi . sade haliyle bence daha güsel kazasız belasız sürüşler.birde cupra panjurunuz fiyat nedir resmi varmı.

3. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Su parc servıste yok bu yok dıyenlere kapak olsun,sıparıs verılınce nasılda gelıyormus :)
    tavanı kaplatma benım fıkrım,son donemde o kadar cogaldıkı su kaplatma olayı artık herkesın arabası bırbırınden farksız oldu

4. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    bence aracı komple sıyaha kapla tavan beyaz olsun:eek:key: hayırlı olsun

5. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    Bencede kaplatma :)

6. güven.ylmz

güven.ylmz SCW Üyesi

10
    0
    1
    üstadım kaplatma çümki piyasada leon araçların çoğu bu şekilde hiç hoş deyil tabi kişisel fikrim artık amele işine dönmeye başladı iice adamlar şerçeye bile kaplatmışlar

7. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Hayırlı olsun ender abi güle güle kullan Benim aracın üstünü örnek olarak kullanabilirsin :eek:key:

8. PATRON

PATRON
    Administrator

10.662
    2.361
    113
    Ben tavanı kaplatan biri olarak inanın her taraf kaplama arabayla doldu, gerçi bizim buralarda pek yok o yüzden şanslıyım. Ama İstanbul gibi bir yerde herkes kaplamayla dolaşıyor. Eğer yaptırırsanız sadece arka spoilere kadar yaptırın derim.

9. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Kaplatıcaksan arka rüzgarlığın üzerine kadar kaplat beğeniyorsan herkeste olması sıkıntı yaratmaz bence ancak önemli olan senin bunu isteyip istememen kaplatırsan çirkin durması imkansız :)

10. biLaL

biLaL SCW Üyesi

1.581
    110
    63
    Serbay ist. da leon beyaz üstü kaplama fazla mevcut değil tek tük var diğer araçları ayrı tutarsak gayetde ideal duruyor ve Leona ayrı bir hava katıyor. :eek:key:

Sayfayı Paylaş