Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Adana 2000 cordoba vs civic elagance

Konu, 'Üye Otomobilleri' kısmında alihan438 tarafından paylaşıldı.

1. alihan438

alihan438 SCW Üyesi

61
    13
    8
    adana adnan menderes bulv.
    Araci adananin yollarinin kotu olmasi
    polislerin ceza yazacak bahaneler aradiginda kolaylik olmasi
    performansini etkilemesi sebebi ile
    cok fazla modifye etme taraftari degilim

Ekli Dosyalar:

2. scgnbsl

scgnbsl SCW Üyesi

1.140
    423
    83
    maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim :eek:key:

3. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    hemşerim adananın yolları okadar da kötü değilki bunu okadar modifiyeli leondan anlayabilir çoğu kişi sen kafana göre modifiye et aracını etmesende maşallah arabana...

4. RedLine

RedLine SCW Üyesi

4.853
    1.283
    113
    nedendir bilinmez ama bu orijinal ekranına ayrı bi hayranlığım war cordobanın:) çok teknolojik gelirdi ilk cıktığında bana:D

Bunu beğendi. eneSene bunu beğendi.
  5. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Benimde ilk gördüğümde ve kullandığımda hoşuma gitmişti

6. alihan438

alihan438 SCW Üyesi

61
    13
    8
    arkadaşlar hepınıze tek tek teşekkur ederım cumlemız kazasız belasız bınmeyı nasıp etsın. Hemşerim ben adananın turgut ozal bulvarı tarafında oturuyorum bızım ara mahalleler sosyetık olsun dıye parke yaptı beledıyemız sağ olsun sonra elektırkcıler geldı kazdı tamır ettı superonlıne geldı kazdı dogal gaz geldı kazdı yolun bırakın araba gıdecek yerı yurunecek bı yerı kalmadı 4 ay once arabanın 14 orjınal jantı sokup 15 jant aldım araba ıyıce yukseldı yerden ama bu yukseklıkle katalızatoru vurdum yere dagıldı ıcı yenısını alalı daha 1 hafta oluyor komple motordan tampona kadar degıstırdım orjınalı duruyordu eskımıstı el atılmısken hepsı degıssın dedım o da bana baya bı kulfetlı oldu 1100 lıraya yaptırdım ):

7. alihan438

alihan438 SCW Üyesi

61
    13
    8
    arkadaşlar hepınıze tek tek teşekkur ederım cumlemız kazasız belasız bınmeyı nasıp etsın.Inanın o ekran hala bırcok yenı arabada hala olmayan ozellıklerı barındırıyor :D Hemşerim ben adananın turgut ozal bulvarı tarafında oturuyorum bızım ara mahalleler sosyetık olsun dıye parke yaptı beledıyemız sağ olsun sonra elektırkcıler geldı kazdı tamır ettı superonlıne geldı kazdı dogal gaz geldı kazdı yolun bırakın araba gıdecek yerı yurunecek bı yerı kalmadı 4 ay once arabanın 14 orjınal jantı sokup 15 jant aldım araba ıyıce yukseldı yerden ama bu yukseklıkle katalızatoru vurdum yere dagıldı ıcı yenısını alalı daha 1 hafta oluyor komple motordan tampona kadar degıstırdım orjınalı duruyordu eskımıstı el atılmısken hepsı degıssın dedım o da bana baya bı kulfetlı oldu 1100 lıraya yaptırdım ):

8. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    maşallah

9. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    bende mavibulvarda oturuom ama seninde baya sorunun olmuş geçmiş olsun valla:(

10. alihan438

alihan438 SCW Üyesi

61
    13
    8
    kardesım valla hıc sorma egzozcı aıle dostumuz yoksa bana malıyetı 2 katı olacaktı. benım araba genelde hafta sonları b.yolundakı hasan ustayı bılırsın onu adana kolejıne dogru gecınce tekel bayı var onun onunde durur genelde :D gorursen ugra cayımızı kahvemızı ıc :)

Sayfayı Paylaş