Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Adana 2000 cordoba vs civic elagance

alihan438

Kayıtlı Üye
adana adnan menderes bulv.
Araci adananin yollarinin kotu olmasi
polislerin ceza yazacak bahaneler aradiginda kolaylik olmasi
performansini etkilemesi sebebi ile
cok fazla modifye etme taraftari degilim

Ekli dosyalar

• 04032012108.jpg
    04032012108.jpg
    87.2 KB · Görüntüleme: 25
  • araba gece.jpg
    araba gece.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 21
  • 2012-06-01 18.33.47.jpg
    2012-06-01 18.33.47.jpg
    88.9 KB · Görüntüleme: 18
  • 2012-04-25 09.48.01.jpg
    2012-04-25 09.48.01.jpg
    94.9 KB · Görüntüleme: 18
  • 2012-04-25 09.49.28.jpg
    2012-04-25 09.49.28.jpg
    94.4 KB · Görüntüleme: 19
maşallah kazasız belasız sürüşler dilerim :eek:key:

hemşerim adananın yolları okadar da kötü değilki bunu okadar modifiyeli leondan anlayabilir çoğu kişi sen kafana göre modifiye et aracını etmesende maşallah arabana...

nedendir bilinmez ama bu orijinal ekranına ayrı bi hayranlığım war cordobanın:) çok teknolojik gelirdi ilk cıktığında bana:D

Benimde ilk gördüğümde ve kullandığımda hoşuma gitmişti

arkadaşlar hepınıze tek tek teşekkur ederım cumlemız kazasız belasız bınmeyı nasıp etsın. Hemşerim ben adananın turgut ozal bulvarı tarafında oturuyorum bızım ara mahalleler sosyetık olsun dıye parke yaptı beledıyemız sağ olsun sonra elektırkcıler geldı kazdı tamır ettı superonlıne geldı kazdı dogal gaz geldı kazdı yolun bırakın araba gıdecek yerı yurunecek bı yerı kalmadı 4 ay once arabanın 14 orjınal jantı sokup 15 jant aldım araba ıyıce yukseldı yerden ama bu yukseklıkle katalızatoru vurdum yere dagıldı ıcı yenısını alalı daha 1 hafta oluyor komple motordan tampona kadar degıstırdım orjınalı duruyordu eskımıstı el atılmısken hepsı degıssın dedım o da bana baya bı kulfetlı oldu 1100 lıraya yaptırdım ):

arkadaşlar hepınıze tek tek teşekkur ederım cumlemız kazasız belasız bınmeyı nasıp etsın.Inanın o ekran hala bırcok yenı arabada hala olmayan ozellıklerı barındırıyor :D Hemşerim ben adananın turgut ozal bulvarı tarafında oturuyorum bızım ara mahalleler sosyetık olsun dıye parke yaptı beledıyemız sağ olsun sonra elektırkcıler geldı kazdı tamır ettı superonlıne geldı kazdı dogal gaz geldı kazdı yolun bırakın araba gıdecek yerı yurunecek bı yerı kalmadı 4 ay once arabanın 14 orjınal jantı sokup 15 jant aldım araba ıyıce yukseldı yerden ama bu yukseklıkle katalızatoru vurdum yere dagıldı ıcı yenısını alalı daha 1 hafta oluyor komple motordan tampona kadar degıstırdım orjınalı duruyordu eskımıstı el atılmısken hepsı degıssın dedım o da bana baya bı kulfetlı oldu 1100 lıraya yaptırdım ):

arkadaşlar hepınıze tek tek teşekkur ederım cumlemız kazasız belasız bınmeyı nasıp etsın.Inanın o ekran hala bırcok yenı arabada hala olmayan ozellıklerı barındırıyor :D Hemşerim ben adananın turgut ozal bulvarı tarafında oturuyorum bızım ara mahalleler sosyetık olsun dıye parke yaptı beledıyemız sağ olsun sonra elektırkcıler geldı kazdı tamır ettı superonlıne geldı kazdı dogal gaz geldı kazdı yolun bırakın araba gıdecek yerı yurunecek bı yerı kalmadı 4 ay once arabanın 14 orjınal jantı sokup 15 jant aldım araba ıyıce yukseldı yerden ama bu yukseklıkle katalızatoru vurdum yere dagıldı ıcı yenısını alalı daha 1 hafta oluyor komple motordan tampona kadar degıstırdım orjınalı duruyordu eskımıstı el atılmısken hepsı degıssın dedım o da bana baya bı kulfetlı oldu 1100 lıraya yaptırdım ):
bende mavibulvarda oturuom ama seninde baya sorunun olmuş geçmiş olsun valla:(

kardesım valla hıc sorma egzozcı aıle dostumuz yoksa bana malıyetı 2 katı olacaktı. benım araba genelde hafta sonları b.yolundakı hasan ustayı bılırsın onu adana kolejıne dogru gecınce tekel bayı var onun onunde durur genelde :D gorursen ugra cayımızı kahvemızı ıc :)

Geri
Üst Alt