Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acayip kararsız kaldım...

Can bu konuda senle zıt fikirdeyim puhaha

Hem BMW hemde Honda sahibi olduk. Şahsen 10 yıllık bir Hondayı 10 yıllık bir BMW ye tercih ederim ama giderli birşey değilse honda..

10 yıllık butun hondaların ne oldugunu atasehırde camlarından ıcerı bak gorursun alp ıcıne oturmana bıle gerek yok,b de oraya gelen e36 lara flan bak bakalım hangısı daha kalıte duruyor:) 10 yasındakı honda ıle 10 yasındakı bmw yı bır tutuyosan performans unsurunu goz ardı ederek cıdden buyuk b fıkır ayrılıgı var senle aramızda:)

10 yıllık butun hondaların ne oldugunu atasehırde camlarından ıcerı bak gorursun alp ıcıne oturmana bıle gerek yok,b de oraya gelen e36 lara flan bak bakalım hangısı daha kalıte duruyor:) 10 yasındakı honda ıle 10 yasındakı bmw yı bır tutuyosan performans unsurunu goz ardı ederek cıdden buyuk b fıkır ayrılıgı var senle aramızda:)

Giderli birşey olmadığı sürece dedim bende..:D:D

Giderli araçlar oldumu iş değişiyor. Nitekim 3.20i giderli bir araç değil..

Honda Civic sahibi olduk eskiden. Bide E65 7.35Li miz vardı. Honda bakımları dışında masraf çıkarmadı. BMW nin komple SMG şanzumanı değişti :D:D

Not: BMW manuel modda bile kullanılmadı. Değiştiği km 6500 civarı idi..

benım yukarda anlatmaya calıstıgımı sen anlamadın heralde.Semun yenı araba eskı araba olarak duruma goz atarken bende ona 10 senelık arabadakı ozellıkler sımdıkı arabalardada var anlamında konustum.Sorun cıkarsa masraflı olcagını yada sorun cıkarabılcegını bende yazdım zaten.Ama su var kı 2 lıtre 150bg lık 130k dakı makınadan b cacık olmaz anası aglatılmadıgı surece,sorun flan da cıkarmaz

benım yukarda anlatmaya calıstıgımı sen anlamadın heralde.Semun yenı araba eskı araba olarak duruma goz atarken bende ona 10 senelık arabadakı ozellıkler sımdıkı arabalardada var anlamında konustum.Sorun cıkarsa masraflı olcagını yada sorun cıkarabılcegını bende yazdım zaten.Ama su var kı 2 lıtre 150bg lık 130k dakı makınadan b cacık olmaz anası aglatılmadıgı surece,sorun flan da cıkarmaz

3.20i de vanos yoksa birşey olmaz dediğin gibi varsa 3-4 kağıt cuk :D:D

Volkan hayalim E46 diyorsun, alıcak durumunda var ne duruyorsun :) çok büyük bir risk değil bence. Hani hayalin maserati ghibli falan olsa çok tereddüt edersin ama en kötü seneryoda bile arabanı satma şansın var. hiç bir zaman elinde kalmaz sonuçta. Bence iyi bir serviste check up yaptırdıktan sonra al.

Volkan hayalim E46 diyorsun, alıcak durumunda var ne duruyorsun :) çok büyük bir risk değil bence. Hani hayalin maserati ghibli falan olsa çok tereddüt edersin ama en kötü seneryoda bile arabanı satma şansın var. hiç bir zaman elinde kalmaz sonuçta. Bence iyi bir serviste check up yaptırdıktan sonra al.

abooov bitiren cümle olmuş =)))
bakalım cumartesi günü izinliyim...kafama eserse gidip görürüm..
gerçi cumartesi önce leon'umun ön arka fren balataları değişecek..
ulan değiştirmeyi düşündüğüm arabaya hala masraf ediyorum arkadaş
orjinal kol dayama + 2. takım Q7 mercekli bixenon farlar + EBC fren balataları kafadan 1000TL içerdeyiz bu ay =)
eğer değiştirmezsem önümüzdeki ay jantları boyatacağım komple...bakalım bu leon'un sonu nereye varacak =)

Geri
Üst Alt