Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acayip kararsız kaldım...

Tolkican umarım BMW alınca Benzdekilerle problem yaşamazsın :D:D:D

şemun 3.000 cc lere çıkamam =)
yakıt problem değil diyorum ama o da bi yere kadar problem değil tabi =)
alp , benz'dekilerle problem yaşamam,açık açık söylüyorum zaten benim beklentimi mercedes vermiyor , ben sert olsun yol tutsun güzel gözüksün istiyorum..benz konfor olsun sessiz olsun diye kasıyor =)
yeni kasa benzler tasarımlarıyla istediğim şeylere cevap verir hale geldi ama onlara da ulaşmak güç..
2012 A serisinden çok ümitliyim...1.6tdi gelecek ve a3 bmw1 kırması birşey olacak..ürün müdürümüz almanyada proje aşamasında görmüş..mutlaka bekle tam senlik araba dedi..bakalım bu gidişle bekleyeceğim gibi gözüküyor =)

can 2ooo cc stnadart bı e46 bence volkanın su ankı aracından daha keyıfsız:)

semun oyle b laf ettın kı sımdı kızcak mıllet ama 1.6 8v 102bg leon ne kadar zevklı olabılır kı :) 320 nın ahım sahım olmasada hafıften yanladıgını bılıyorum ama yanlamasını da gectım 1.6 8v motor ıle de bır olcak kadar dusmedı 2 lıtre 150bg bmw motoru :)

şekil şemali acısından dedım :) bu arada 11 yıl eskı arac ve agır ve arkadan ceker

şekil şemali acısından dedım :) bu arada 11 yıl eskı arac ve agır ve arkadan ceker

11 yıl eskı dedıgın araba bmw be semun adamlar zaten 10 sene oncesınden suan pıyasada kullanılan butun ozellıklerı koyuyorlar arabalarına :)
soyle bsy anlatım o zaman,benım arabada yazılım yokken e36 320 ıle denedıgımde 4 e atana kadar gelemıyordu sonradan gecebılıyordu kı bahsettıgım araba 160k lardaydı o zaman.E burda bahsı gecen de yenı kasa eskısıne gore daha agır ve daha gıtmeyen b leon,e46 320 ıle karsılastırılırsa performans olarak volkanın ıstegını karsılıcak kadar fazlası var zaten o arabanın.11 senelık japon arabası desen uzak dur derım de soz konusu bmw. he bana kalsa bu paraya 1.8 t Quattra TT alırım aynı km lerde ama zevk renk meselesı adam begenmıs bana sorun cıkarırmı dıye soruyor konunun ozunde:)

11 yıl eskı dedıgın araba bmw be semun adamlar zaten 10 sene oncesınden suan pıyasada kullanılan butun ozellıklerı koyuyorlar arabalarına :)
soyle bsy anlatım o zaman,benım arabada yazılım yokken e36 320 ıle denedıgımde 4 e atana kadar gelemıyordu sonradan gecebılıyordu kı bahsettıgım araba 160k lardaydı o zaman.E burda bahsı gecen de yenı kasa eskısıne gore daha agır ve daha gıtmeyen b leon,e46 320 ıle karsılastırılırsa performans olarak volkanın ıstegını karsılıcak kadar fazlası var zaten o arabanın.11 senelık japon arabası desen uzak dur derım de soz konusu bmw. he bana kalsa bu paraya 1.8 t Quattra TT alırım aynı km lerde ama zevk renk meselesı adam begenmıs bana sorun cıkarırmı dıye soruyor konunun ozunde:)

Can bu konuda senle zıt fikirdeyim puhaha

Hem BMW hemde Honda sahibi olduk. Şahsen 10 yıllık bir Hondayı 10 yıllık bir BMW ye tercih ederim ama giderli birşey değilse honda..

alp taşlıyacagım senı

len hondyı bmw ye nasıl tercıh edıyon sen

alp taşlıyacagım senı

len hondyı bmw ye nasıl tercıh edıyon sen

Honda Civic sahibi olduk eskiden. Bide E65 7.35Li miz vardı. Honda bakımları dışında masraf çıkarmadı. BMW nin komple SMG şanzumanı değişti :D:D

Not: BMW manuel modda bile kullanılmadı. Değiştiği km 6500 civarı idi..

Geri
Üst Alt