Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acayip kararsız kaldım...

Bmw evet tercih edilebilir ama bence bu yaştaki araçla uğraşmak hiç makul değil.Ama hayalinizse ve içinizden almak geçiyorsa kimseyi dinlemeyin alın gitsin.Hayalinizi gerçekleştirmek kadar güzel bişi yok:)
Ama ısrarcı değilseniz leonu satıp başka bi araç alabilirsiniz.Biraz daha birikimle imp wrx derim:)

xx

o jaguarla maserattıson sahıbı oluralırsa bence ne ıgrenc arabalar ıkısıde ya

Volkan bence de leon u değiştirme zamanı yavaş yavaş geliyor..kullanıcı profili vs. çok değişti ve 1.6 8v bazen cidden sıkıyor insanı...yinede 11 yaşında bir bmw almak risk olur..dediğin fiyatlar aralığında bende bakıyorum ne alınır diye bir süredir ama inan bende bulamadım..yaştan , km den bir şeylerden feragat etmek gerekiyor ki leon dan sonra tatmin etsin

Kullanıcı profili vs. derken...

3.30 için değişim yapılabilir ama 3.20 için o güzelim leonu vermem.

Ozan alkışlıyorum abicim harbiden bravo, çok iyi bir alternatif bulmuşsun uzun süre önce benim de aklımdaydı ama nedense hep 2. plana atmışım. Şöyle siyah renk, içi kırmızı yada açık krem tonlarında deri kaplı sanruflu dizel 159 yeme de yanında yat misali...

Quantum of Solace'ta aston martinle yaptigi kapisma unutulur mu hic...cok guzel araba..

Kullanıcı profili vs. derken...

demek isteidğim gayet açık.siz merak ettiğinizi sorun cevaplayayım..

Eğer üstünüze alındıysanız buna da gerek yok ayrıca..burada bahsettiğim profilden insan olsaydı zaten ne buraya bunu yazardım ne de bu ortamda bulunurdum..

Üzerime alındığım tabiki bisey yok..sadece senin gözünden görmek istedim ben neleri kaçırıyorum diye...açık olanı acarsan sevinirim..daha önce peugot ve honda da kullanmış biri olarak leon kullanıcılarını şahsen daha kültürlü daha ne yaptığını bilen bilinçli bireyler olarak görüyorum..bu ortamda da disarda da..

Üzerime alındığım tabiki bisey yok..sadece senin gözünden görmek istedim ben neleri kaçırıyorum diye...açık olanı acarsan sevinirim..daha önce peugot ve honda da kullanmış biri olarak leon kullanıcılarını şahsen daha kültürlü daha ne yaptığını bilen bilinçli bireyler olarak görüyorum..bu ortamda da disarda da..

Volkanın konusunu çorba yapmamak için pm. atıyorum şimdi

Geri
Üst Alt