Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acayip kararsız kaldım...

sonuçta bahsettiğin araba 11 yaşında işin açıkcası ben sıfır ibiza alırken e 46 kasa bulmuştum 35 bin liraya ki benim ibizada o paraya denk geldi hemen hemen bence boşver altında ki araba 4 yaşında herşeyini biliyorsun 11 yaşında ve boya yok belki bu güzel bir şey olabilir ama illaki bi iki üç yıl sonra kaportada sıkıntılar başlıyacaktır. Bence sen arabana binmeye devam et derim kardeşim tabi bu sadece bir öneri gerisi sana kalmış kardeşim :)

Maserati çok güzel de alıp son sahibi olmak var =)
kıvanç jaguarlar da güzel ama o da aynen evlatlık alınacak araç..
bir de yedek parça ve servis sıkıntı..yani bodruma giderken yolda kalsan kim bakacak?

Mito bana göre bir alfa romeo değil,şaşkın bakan alfa romeo hiç olmamalıydı bana göre =)
Golf GT evet güzel araç , ama yine önden çeker , 4 kapı olması gereksiz..yani leon'a göre tek artısı GT'nin performansı, e o nokta da beni çok ilgilendirmiyor esasında...
CooperS güvenli bir araç değil..leonla bir tane ölümlü kaza duymadım ama cooperS ile bir sürü tanıdık tanımadık ölümlü kaza var..evet çok keyifli araç ama güvende hissetmeyeceğim araca binmem..

fiyat aralığını biraz daha zorlarsan belki alfa 159 olabilir

159 çok iyi alternatif..
ncapten onaylı
dizel (doblolarda da bu motor var ve dayanıklı bir motor)
1.6 8valveden performanslı
tarz bir araç
biraz daha piyasası düşsün e46dan sonra ilk düşüneceğim araç 159dur

eğer değiştireceksen illa bunlara bakın derim Volkim, zamanı gelince benim de seçenekler arasında bunlar, aşırı beğeniyorum :)

aynı sorun bende de var ,hatta buna benzer bi konu açmıştım sonuç olarak otur otur yerde gibi bi sonuç çıkmıştı ama zevk işte naparsın..

açıkcası bende bakınıyordum. leonu almadan önce , 43 e falan temiz bi 3.25 bulmuştum e46 2002 model ,, benzin yetiştiremezdim lpg atıyim dedim onada bizimkiler razı olmadı... düşük km'li dizeller vardı onlarda yaşına rağmen 45-50 arasıydı. fiyatlı geldi vazgeçtik... sonra yine en temizi 0 araç dedik...

Bu saatten sonra alacağım otomobil en azından e92 bi 3.30 ci falan olmalı , 2 yıl olur 3-5 yıl olur bilemem , ne zaman olursa o zaman geçiş yapacağım , geçene kadarda leonuma bineceğim paşa paşa :)

bu arada 159 lara bak derim :) ama bi 3.25 3.30 un yerini tutamaz bence...

Volkan bence de leon u değiştirme zamanı yavaş yavaş geliyor..kullanıcı profili vs. çok değişti ve 1.6 8v bazen cidden sıkıyor insanı...yinede 11 yaşında bir bmw almak risk olur..dediğin fiyatlar aralığında bende bakıyorum ne alınır diye bir süredir ama inan bende bulamadım..yaştan , km den bir şeylerden feragat etmek gerekiyor ki leon dan sonra tatmin etsin

Geri
Üst Alt