Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

8 mbit hıza sahip olanlar download hızınız kaç ?

mert abi netlimitsiz diye bişey var ben tam ondan alcaktım son anda vazgeçtim. eğer çok indirmem diyosan o uygun olabilir 15 gb ye 8 mbit sonra 512 ye düşüyo. sınırsız. onunda aylıgı 50 lira.

---------- Post added at 18:49 ---------- Previous post was at 18:46 ----------

İbrahim biraz fazla değilmi ben 8 mbit hıza kadar 15 GB kotalı geçtiğim takdirte 1024'e düşecek şekilde 49 YTL ödüyorum...

evet doğukan senin kullandıgın tarifeden alcaktım bende ama. sonra düşündüm ben zaten 12 15 gb lerde dolaşıyorum bi geçicem anlamadan 512 ye düşücek sonra cıldırıcam şu an memnunum açıkcası hızı beni tatmin ediyo aynı anda 4-5 mp3 ü 2-3 dk ye indirebiliyorum ne biliyim eskiden youtube den takılmadan video izleyemezdim şimdi hd olanları bile rahat rahat izliyorum. anlıyacagın benim bu seçimim tamamen psikolojik :D

---------- Post added at 18:57 ---------- Previous post was at 18:49 ----------

Dukan şimdi dikkatimi çekti 1024 e düşücek demişsin 512 değilmi o?

Ben şu anda 1024-512 sınırsız a 45 tl ödüyorum

Abi yerinde olsam fatura kesim tarihinde direk ararım ve benim kullandığım tarifeye geçerim aynı para sonuçta 15 GB indirmem dersen mantıklı...

@İbrahim

Bana yetkili arkadaş 1024 dedi...

ne bileyim nan ben ne kadar dowload yapıyorum facebookda devamlı video açıyoruz siteye koyuyorsunuz açıyoruz ev youtube var maillerle gelenler var açıyoruz radyo yayını var arada haftada bir kere falan film indiriyorum mp3 indiyoruz haftada nasıl hesaplayayım ki ? :)

Abi şöle diyeyim sana bizde 3 makine aktif ben istediğim herşeye bakıyorum indiriyorum babam internette gezinir evde biliyorsun kardeşim desen online oyun oynar makina hep açık hızımı her gün ölçüyorum aynı değişen birşey yok yani... =)

ne bileyim nan ben ne kadar dowload yapıyorum facebookda devamlı video açıyoruz siteye koyuyorsunuz açıyoruz ev youtube var maillerle gelenler var açıyoruz radyo yayını var arada haftada bir kere falan film indiriyorum mp3 indiyoruz haftada nasıl hesaplayayım ki ? :)

tamam mert abi paniğe gerek yok. ozaman Duo nun kullandıgı tarife sana uyar mert abi hemen ttneti arıyosun netlimitsiz tarifesine geçiyorum diyosun. bu sırada Doğukan ay başını bekle demişsin ama bu ttnet illaki geçerken bi fark alıyor. benim birikmiş borcum vardı bugun netten komple kapatıp açtırdım neti yinede 20 küsür lira fark alıyoruz dediler yani ay başı ay sonu her türlü bi fark alıyolar gibime geliyo.

Belkide olabilir ben beklemeden yapmıştım Sercan'da dedi hatta ilk ay faturan normalden biraz fazla geliyor keşke ay başı yapsaydın die ordan bi mantık yürüttüm bende...

Geri
Üst Alt