Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

8 mbit hıza sahip olanlar download hızınız kaç ?

Dou senin tarifenin adı ne oluyor şimdi ve özellikleri nedir ve kaç paradır :)

Mert abi Dou yazmadı ben aydınlatıyım. netlimitsiz diye bi tarife. aylık 50 lira. 15 gb a kadar 8 mbit hız sonrasında 512 kb a düşüyo. sınırsız.

İyide İbo ben zaten fiyatı kısacağım diye uğraşıyorum sen 50 tl diyorsun o zaman benim için bu ne lahana turşusu bu ne perhiz durumu olur :)

Valla Mert abi ben senin net hızından memnuniyetsizliğin var diye anladım yazdıklarından. sende haklısın gerçi ama verdiğin paranın aynısı ile 8 kata kadar daha hızlı bağlanıcaksın.

yok yok ben yıne sınırlı 4 mb lık tan alayım açmayı veririz sizin yolladığınız videoları radyoda dinlemeyip yayında yapmayız ne yapalım en azından 8 mgb lık bır netımız olur 30 tl veririz

Yiğit in yazdıklarını anlama kılavuzu gibi bir şey var mı acaba. ? Hayır seninki nasıl bir Türkçe ise bir türlü anlamıyorum yazdıkların bir haltta onun için sordum :)

Geri
Üst Alt