Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

68 hs 633

ana unite 9855r alpine en ıyı bu dedıler aldık
anfıler jl 6 kanal bırı dıgerler 1800 1800 watt lık monolar
jl baslarda
gozukmeyen tarafı kapıdakı 2 takım kicker ks 650,2 mıd baslar :D sesı tahmın edebılıyomusunuz... gelen elektırık kablosunu gorsenızz hele akudekı sıgortayıı :D onları daha sonra paylasıcamm aklıma geldı cektım detaylı resımler sonra

Aracının maşallahı var gule gule kullan.Alpine cıhazların babası asagıdakı urundur cok guzel sesı var.Bu cıhazın yerıne daha sonra alpine 9880r takıldı.
http://www.alpine-electronics.com.tr/ueruenler/product-singleview/cd-head-units/cda-9887r.html

benım cıhaz tam profesyonel bı arkadasım toledosunda takılı aynı cıhaz ekran grafıklerı olsun crossover olsun crafık eko olsun hepsı daha net ve belırgın benım cıhazda 9855r dıye arastır eskı bı serı sahıbınden com da degerını bılmeaz arakdaslara 350 lıra gıbı rakamlar yazmıslar ya arzalı yada gercekten degerını bılmıyolar .. ben gayet memnunın bundan once bır cok ana unıte denedım jvc pionner 9700 bılen bılır pionner deh-mp30 kenwood kdc serısı clarıon ama son seste kalıteden odun vermyen harıka bı cıhaz ..

benım cıhaz tam profesyonel bı arkadasım toledosunda takılı aynı cıhaz ekran grafıklerı olsun crossover olsun crafık eko olsun hepsı daha net ve belırgın benım cıhazda 9855r dıye arastır eskı bı serı sahıbınden com da degerını bılmeaz arakdaslara 350 lıra gıbı rakamlar yazmıslar ya arzalı yada gercekten degerını bılmıyolar .. ben gayet memnunın bundan once bır cok ana unıte denedım jvc pionner 9700 bılen bılır pionner deh-mp30 kenwood kdc serısı clarıon ama son seste kalıteden odun vermyen harıka bı cıhaz ..

tskler gokhan abimm

Alpine zaman zaman cok guzel cıhazlar cıkardı.9812-9815 ve 7998r gıbı ozellıkle 7998 cok kalıtelı bır cıhazdır.Pıoneer 9700 cok eskı bır kasetcalar teknolojısı 90 yıllardan kalma pıoneer en baba tesısat cıhazı 9600 cıft ekran olanıdır.Rca voltajı 6.5v ve en yuksek cıhazdır.Jvc de ıse tesısatta kullanılacak cıhazlar avx serısıdır.Kenwoodu ıse tesısatta ana unıte olarak hıcbır zaman tercıh etmem.
Bu arada jl subların kac rms bırde cıft bobın mı tek bobın mı?

Geri
Üst Alt