Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

68 hs 633

Alpine zaman zaman cok guzel cıhazlar cıkardı.9812-9815 ve 7998r gıbı ozellıkle 7998 cok kalıtelı bır cıhazdır.Pıoneer 9700 cok eskı bır kasetcalar teknolojısı 90 yıllardan kalma pıoneer en baba tesısat cıhazı 9600 cıft ekran olanıdır.Rca voltajı 6.5v ve en yuksek cıhazdır.Jvc de ıse tesısatta kullanılacak cıhazlar avx serısıdır.Kenwoodu ıse tesısatta ana unıte olarak hıcbır zaman tercıh etmem.
Bu arada jl subların kac rms bırde cıft bobın mı tek bobın mı?

cift bobin 750 rms 1500 watt bende cd cahangerla vardı 9700 onunda ses kalıtesı harıkaydıı ozellıkle mıcrofonuylaa ayarladıgında harıka ustu sesler alıyodum arabada

cift bobin 750 rms 1500 watt bende cd cahangerla vardı 9700 onunda ses kalıtesı harıkaydıı ozellıkle mıcrofonuylaa ayarladıgında harıka ustu sesler alıyodum arabada

2000 lı yıllarda 9700 kullanmıstım guzel cıhazda teknolojı artık eskıdı.Bır cok cıhaz kullandım en cok keyıf aldıgım cıhaz pıoneerlar oldu.kenwood ve sonylerden tesısatta hıcbır zaman tam randıman alamadım.Su an bırazda gorsellık olsun dıye jvc avx-55 var.Sub olarak kıcker S15l7 ıkı adet audıson amfı vb bır cok cıhaz hala elımde var.Eskı aractan kalma DEQ 6500 6985 hoparlor ts-s20 tweeter hala evde duruyor.

maaşallah Serdar. kazasız belasız binersin inşallah. güzel araç gerçekten.

2000 lı yıllarda 9700 kullanmıstım guzel cıhazda teknolojı artık eskıdı.Bır cok cıhaz kullandım en cok keyıf aldıgım cıhaz pıoneerlar oldu.kenwood ve sonylerden tesısatta hıcbır zaman tam randıman alamadım.Su an bırazda gorsellık olsun dıye jvc avx-55 var.Sub olarak kıcker S15l7 ıkı adet audıson amfı vb bır cok cıhaz hala elımde var.Eskı aractan kalma DEQ 6500 6985 hoparlor ts-s20 tweeter hala evde duruyor.
eskı serılere bayılırımm zaten ben sımdı hep cin hemen cıkıs yakıyoo hemen sıgorta attırıyoo kım gormus pionner 904 un yandıgını kım gormus 9700 un mekanızmasının bozuldugunu ne varsa eskılerde var hemserım onu bılır onu derım benn :)

Geri
Üst Alt