Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

627 hp Scirocco :-D

Aynen bu araba test edenlerin tipi neden böyle oluyor ikiside zevk almayı bilmiyor resmen mondofon :D kıskandık mıı nepuhahapuhaha

Serhat; bende anlamadım arkadaşım ya bunları nerden buluyorlar...
Başvuru formu falan yok mu bu testlere...

Versinler bize aracı, elimizede birer bira bak neler yapıyoz :eek: :eek: :eek:

olduğu gibi arka diferansiyel sesi içeride.. özlemişim be; iki gündür belediye otobüsüne binemiyordum:D

sol ayak freni yapan adama helal olsun diorum denemelerim oldu ama olmuyor :D yacamdan çıkarız yada kaza yaparız bize göre değil biz sağ ayaktan devam edelim en iyisi :D

benim araçta yok maalesef, önden çekişiz.. seviyorum o uğultuyu..:) ikarus belediye otobüslerinde geliyo da bu ses:eek:key:

haha tamam şimdi anladım...
Gel benim arkada %100 kilitli dif var, orta kilitide açınca, birde üstüne 33' silverstone extreme lastik,
Uğultu gör sen :D :D :D

Araba sıralı sanzıman ne sesı cıkarması beklenıyordu ya :) Ralli spec,4 ceker takılıyor adamlar :)

adamlar aktarma kaybını azaltmak ıcın b de dık koymuslar motoru

Geri
Üst Alt