Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

41 e 5413

Son 2 hafta içerisinde FR ımda biraz değişiklikler yaptım aslında daha önceden planlanmış işlerdi ama yoğunlukdan olsa gerek biraz geç kaldım. Aslında yapacaklarım tamamen bitince tekrardan detaylı olarak tanıtacağım , Son 2 hafta içerisinde yaptıklarım Eibach 50mm sportline yay , HR Spacer 12 mm ön ve arka , Rcd 510 ve ön lip. Bu arada Rcd 510 için Selçuk [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] sağolsun İstanbulda gün boyu benimle ilgilendi RCD leri ayarladı bana sadece İstanbula gitmek kaldı, tekrardan teşekkür ederim Selçuk sizleri resimlerle baş başa bırakıyorum:)

su rcd 510 vıdeo koysalarmıs olurlermıymıs bende ıstıyorum ama vıdeo oynatmıyor oynatanda rns ama oda cok pahalı

Onurum iyi basmış araba çok tatlı duruyor...rcd ayrı hoş olmuş kardeşim güle güle kullan..bu arada şu plakanın yeri ve plakalıklar halen göze batıyor:)

Onurum iyi basmış araba çok tatlı duruyor...rcd ayrı hoş olmuş kardeşim güle güle kullan..bu arada şu plakanın yeri ve plakalıklar halen göze batıyor:)
Herşey bir plakalık sökmeyle başlar dediler ( [MENTION=17541]RedLine[/MENTION] ), bende ben ozaman en son plakalık sökcem dedim , şaka bir yana aklımda plakalık sökmek , olmadı Ankara da Kadir söker:)

çok hoş değişiklikler olmuş. Allah kaza bela vermesin

Son 2 hafta içerisinde FR ımda biraz değişiklikler yaptım aslında daha önceden planlanmış işlerdi ama yoğunlukdan olsa gerek biraz geç kaldım. Aslında yapacaklarım tamamen bitince tekrardan detaylı olarak tanıtacağım , Son 2 hafta içerisinde yaptıklarım Eibach 50mm sportline yay , HR Spacer 12 mm ön ve arka , Rcd 510 ve ön lip. Bu arada Rcd 510 için Selçuk @Çöllü sağolsun İstanbulda gün boyu benimle ilgilendi RCD leri ayarladı bana sadece İstanbula gitmek kaldı, tekrardan teşekkür ederim Selçuk sizleri resimlerle baş başa bırakıyorum:)

Aracı camnlı Görmüş biri olarak Tüm Beyaz FR ları Kıskandıracak Temizlikte ve Sadelikte bir Araç Onurun Beyazı.. Soy adı gibi Kibar davranıyor hatta hastalıklı bu konuda Eminönü trafiğinde neredeyse sırtına alıp öyle götürecekti aracı montaj yapılacak yere Ben Çok Beğendim.. Özelliklede Spacer lar on numara gösteriyor aracı allah ağız tadıyla nice seneler kazasız belasız binmek nasip etsin.. :eek:key:

Aracı camnlı Görmüş biri olarak Tüm Beyaz FR ları Kıskandıracak Temizlikte ve Sadelikte bir Araç Onurun Beyazı.. Soy adı gibi Kibar davranıyor hatta hastalıklı bu konuda Eminönü trafiğinde neredeyse sırtına alıp öyle götürecekti aracı montaj yapılacak yere Ben Çok Beğendim.. Özelliklede Spacer lar on numara gösteriyor aracı allah ağız tadıyla nice seneler kazasız belasız binmek nasip etsin.. :eek:key:
Amin Gardaşım cümlemize , senin kırmızı canlı olarak resimlerdekinden çok daha iyi:)

Geri
Üst Alt