Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

41 e 5413

Yaklaşık 1 ay önce araca efe polyesterden aldığım cupra spoiler , plakalık ve alt kısmına folyo , parklar , kısa ve uzun farlar değiştirildi. Ardından cupra pedal seti takıldı resimler ;

s5z7zc.jpg

akd4.jpg

jtaudz.jpg

4hcl13.jpg

199tas.jpg

seaxaa.jpg

İşte Bu Beee
En sonunda :eek:key:

maşallah Kazasız Belasız güzel günlerde eskit on numara olmuş..

Panjurada pianoBlack ;)

İşte Bu Beee
En sonunda :eek:key:

maşallah Kazasız Belasız güzel günlerde eskit on numara olmuş..

Panjurada pianoBlack ;)
Saol Selçuk sırada il iş olarak iç aydınlatmalr led olacak (aldım ama takamadım), plakalıkları iptal etcem , ön tampon altı lip inşallah:)

Saol Selçuk sırada il iş olarak iç aydınlatmalr led olacak (aldım ama takamadım), plakalıkları iptal etcem , ön tampon altı lip inşallah:)

Çeki demirinin olduğu yerde kapalı mı Onur? Bide pedal setini serviste mi taktırdın ? Ayak dayama tam uymuyor demişlerdi? Güzel olmuş araç. Güle güle kullan.

Çeki demirinin olduğu yerde kapalı mı Onur? Bide pedal setini serviste mi taktırdın ? Ayak dayama tam uymuyor demişlerdi? Güzel olmuş araç. Güle güle kullan.
Çeki demirinin orası kapalı değil , plakalığın altındaki kısım sökülüp öyle folyo kaplandı:eek:key:

Ayak dayama tam uyuyor , pedal seti serviste takıldı , ama servisten almadım:)

İyi dileklerin için teşekkür ederim

• Beğen
Reaksiyonlar: Şef
Pedal setini serviste takarız dediler de ayak dayama tam uymadığı için takamayız falan gibi bahaneler ürettiler. Haftaya bakalım Lip ve pedal seti düşünüyorum ve karbon kaplama. Çeki demirinin olduğu yeri ayrı kapladılar sanırım? Panjur kolay sökülüyor mu yoksa usta eller mi ister?

Onurum çok şık duruyor..Güle güle kullan kardeşim...
Bu arada plaka halen duruyor KADİR görmesin [MENTION=17541]RedLine[/MENTION]

Allah kaza bela vermesin çok güzel.. Sticker varmı aracınızda :D

güzel olmuş kazasız nazarsız kullanman dileğiyle Onurcum..

Geri
Üst Alt