Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4 5 6 Mart Abant organızasyonu !!! yorumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çağrı bey siz kimsiniz tanımıyorum fakat tahmin ediyorum sadece bolu offroad ise bu hafta sonu beykozoffroad olarak aladağlara geliyoruz:eek:

çağrı kendini birde üyelerimiz kısmında tanıt herkes tanısın seni

ve bizlere hiç çekinmeden sizlerinde sıkıntıya girerek güzel bir ofroad turu attırmanız çok güzeldi sizlerinve başkanın katkıları büyük teşekkürler bolu ofroad club üne yolumuz düşerse herdaim ordayız kara yada çamura saplanmak için

çağrı bey siz kimsiniz tanımıyorum fakat tahmin ediyorum sadece bolu offroad ise bu hafta sonu beykozoffroad olarak aladağlara geliyoruz:eek:

Cezmi Bey Merhaba;

Evet BolOff üyesiyim... Fotoğraflardaki 14 FB 165'in sahibiyim. Hafta sonu Beykoz Off Road kulubüyle tanışacaz demek ki :D Bu güzel haber, asfaltcılarla olmuyor bu iş zaten :D :D

Tanıştığımıza memnun oldum...

Saygılar...

çağrı kendini birde üyelerimiz kısmında tanıt herkes tanısın seni

ve bizlere hiç çekinmeden sizlerinde sıkıntıya girerek güzel bir ofroad turu attırmanız çok güzeldi sizlerinve başkanın katkıları büyük teşekkürler bolu ofroad club üne yolumuz düşerse herdaim ordayız kara yada çamura saplanmak için

Abi tanıtayım, ama benim bir seat'ım yok :D :D :D
Ama Honda var :) Kabul ederseniz tanıtımda yaparız hahah :)

araç bizim sitede bahane çağrı gerisi muhabbet :D sen tanıt ta gerisi bahane

çagrı bızım bındıgımız offroad aracını kullanan arkadasımız gerçekten öyle keyifli bir turu bir kez daha keyif katan eline diline ayağına sağlık kardeşim herşey güzeldi heleki son dağda kalışımız heyecan ve korku dolu bı durum yarattı ama offroad dedikleri bu olsa gerek.. odaya kendımı zor attım son olarak göremedim seni çağrı kusuruma bakmamıssındır umarım ama telın var işallah bırdaha görüşücez..:eek:key:

çagrı bızım bındıgımız offroad aracını kullanan arkadasımız gerçekten öyle keyifli bir turu bir kez daha keyif katan eline diline ayağına sağlık kardeşim herşey güzeldi heleki son dağda kalışımız heyecan ve korku dolu bı durum yarattı ama offroad dedikleri bu olsa gerek.. odaya kendımı zor attım son olarak göremedim seni çağrı kusuruma bakmamıssındır umarım ama telın var işallah bırdaha görüşücez..:eek:key:

Barış Merhaba;

Yok be arkadaşım ne kusuru... Bende senin gibi arkadaşlarla tanıştığıma çok sevindim :D
O gün anlattığım gibi birçok sorun oldu ve çok zevkli olmadı ama birdahakine daha çok çıldırırız artık :D

Bu arada biz tam giderken otelden bir beyaz seat çıkıyordu o senin aracın mıydı???
Sanırım hastahaneye_?????

barıs bırakacaksın bunu bı ara baskan ın arabasındayken baskan ucurma dogru yanlayınca gozlerın ve agzın oyle bı acıldıkı agzına kafam gırerdı o ne korkuydu oyle yaaaa :)

Barış Merhaba;

Yok be arkadaşım ne kusuru... Bende senin gibi arkadaşlarla tanıştığıma çok sevindim :D
O gün anlattığım gibi birçok sorun oldu ve çok zevkli olmadı ama birdahakine daha çok çıldırırız artık :D

Bu arada biz tam giderken otelden bir beyaz seat çıkıyordu o senin aracın mıydı???

hasan abının arabasıydı

Barış Merhaba;

seninle çıldırmak buyuk zevktı kardesım en kısa zamanda tekrar cıldırmak ısterım ama dedıgın gıbı kafamıza göre :eek: ben hastaneye gıdemedım cok yorulmustum son cebellesmelerde ayrıca ınan zevk aldım kalmamızdan caresızlıkten dustugumuz ımkansızlıklar tanını veren unsurlar oldu benim için :eek:key: senın guler yuzun yeter hoşgeldin diyorum aramıza:hosgeldin:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt