Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

4 5 6 Mart Abant organızasyonu !!! yorumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yok yanlısın var derken keyıf aldık lafında yanlısın var :D korku da duyduk :)

barıs bırakacaksın bunu bı ara baskan ın arabasındayken baskan ucurma dogru yanlayınca gozlerın ve agzın oyle bı acıldıkı agzına kafam gırerdı o ne korkuydu oyle yaaaa :)

senın tırnak ızlerın başkanın arabasındaymıs puhahapuhaha hatıra olarak bınenlere gösterıcekmıs kıvanç o tırnaklar varyaaaa.....:hosgeldin::hosgeldin:

Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle sizlerle tanıştığıma memlun oldum.
Ancak o kadar Seat dururken bir tane bile tokatlamadan sizi yolladığımıza da mutsuz oldum :D :D :D

Yıllardır aynı parkurlarda gezmemize rağmen, hiç bu kadar aksiliğin bir arada olduğunu görmemiştim... :rolleyes:
Kesin birinizde vardı birşeyler... :confused:

Parmağı hasar alan arkadaşımıza çok geçmiş olsun diyorum. Durumu iyiymiş arkadaşlardan aldım haberini...

Ne zaman Bolu'ya yolunuz düşerse haber verin...

Selamlar...

Çağrı Taşlı...

başkannn ben gelıcem yurucez hondalar la sen uzulme:Dankaraya yolun duserse bı alo de dırek:D

Patron Tanıttık kendimizi de :D :D :D
Bir de profil fotoğrafı falan ayarlayım :D
Seat Ezerken :D :D :D :D

başkannn ben gelıcem yurucez hondalar la sen uzulme:Dankaraya yolun duserse bı alo de dırek:D

Elindeki şeyle poz vereceğine keşke dağa da getirseydin ne çok işimize yarardı :D :D

Ben Başkan değilim bu arada :D

Tamam hepiniz toplanın KAFAMIZA GÖRE bir organizasyon yapalım hep beraber Bolu'da EVLİ VE SEVGİLİSİ OLANLAR GELMESİN :D :D :D :D :D

:D :D

Elindeki şeyle poz vereceğine keşke dağa da getirseydin ne çok işimize yarardı :D :D

Ben Başkan değilim bu arada :D

Tamam hepiniz toplanın KAFAMIZA GÖRE bir organizasyon yapalım hep beraber Bolu'da EVLİ VE SEVGİLİSİ OLANLAR GELMESİN :D :D :D :D :D

:D :D

olmadı işte bu evli ve sevgilisi olanlar onları bırakıpta gelsin dicektin canım kardeşimpuhaha ne konustuk biz seninle:eek:key:

olmadı işte bu evli ve sevgilisi olanlar onları bırakıpta gelsin dicektin canım kardeşimpuhaha ne konustuk biz seninle:eek:key:

Abi yengeler okuyordur diye öyle dedim ben :D
Okumuyorsa direk yazayım...
Herkes gelsin ama kimse eşini, sevgilisini almasın :D :D :D

Okuyolar okuyolar artik problem olursa evde olur:D

hahaha :)
parmağı kopan arkadaşımıza ne oldu. Nasıl şimdi durumu, ben en çok ona üzüldüm ya...
Keşke yaşanmasaydı diyecem ama yaşanması gerekiyormuş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt